Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,573
  Postimet n Bllog
  3

  FOTOLAJM: Superhna, spektakli q u pa nga Mali i Dajtit

  Emri: superhena.jpg

Shikime: 716

Madhsia: 37.8 KB

  Superhna m e shndritshme e vitit 2019 e quajtur ndryshe si Hena e Bores, sht shfaqur edhe mbi qytetin e Tirans.

  Pamje spektakolare ishte ajo q ofrohej nga maja e malit t Dajtit mbrmjen e 19 shkurtit.

  Gazetari, analisti Gerti Shella, q mban dhe postin e drejtorit t INFOCIP i fokusoi kto moment magjike n aparatin fotografik dhe zgjodhi Ora News pr ti ndare me ju. Shikoni fotot


  Emri: hena-super.jpg

Shikime: 692

Madhsia: 35.3 KB

  Emri: hena-dajti.jpg

Shikime: 713

Madhsia: 30.6 KB

  Emri: hene.jpg

Shikime: 704

Madhsia: 38.2 KB

  ORA News

 2. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  bili99 (11-03-2019)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •