Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
  1. #21
    Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
    Anëtarësuar
    02-08-2003
    Vendndodhja
    overal, ne levizje.
    Postime
    2,604

    Për: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadorët në Tiranë,kanë përfunduar në nivel të tur

    Po e vertete rrjetes se Vettingut do i shpetojne disa.

    Psh nqs je drejtor policie e merresh me droge, medaljet dhe duartrokitjet t’i jep Lu-ja:

    https://www.dailymotion.com/video/x678hbi

    Falsifikon firmen e sekretarit te shtetit per me vjedh 20milion € duke i prish shtepine ca ditzinjve? S’ka problem Vllahutin thote burg dhunuesve qe protestojne mos i prishet shpia...
    Trimi mirë me shokë shumë!!!!!!

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,504

    Për: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadorët në Tiranë,kanë përfunduar në nivel të tur

    Po mir, po ato 80 milionat e Taçit,qe duhet te arketonte shoku Sali, kan thene gje keta nderkombetaret ?

  3. #23
    Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
    Anëtarësuar
    02-08-2003
    Vendndodhja
    overal, ne levizje.
    Postime
    2,604

    Për: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadorët në Tiranë,kanë përfunduar në nivel të tur

    Citim Postuar më parë nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
    Po mir, po ato 80 milionat e Taçit,qe duhet te arketonte shoku Sali, kan thene gje keta nderkombetaret ?
    S’paske qene i vemendshem, ka fol Sandri. Sot taçi eshte ne kerkim dhe ka dosje ne gjykate..

    Une te thash i shpetojne disa rrjetes se peshkimit te shokut Lu, jo te gjithe..
    Trimi mirë me shokë shumë!!!!!!

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,504

    Për: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadorët në Tiranë,kanë përfunduar në nivel të tur

    Citim Postuar më parë nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
    S’paske qene i vemendshem, ka fol Sandri. Sot taçi eshte ne kerkim dhe ka dosje ne gjykate..

    Une te thash i shpetojne disa rrjetes se peshkimit te shokut Lu, jo te gjithe..
    Ne kerkim duhet te ishte Berisha jo Taçi,ishte Berisha qe nuk i mori 80 milionet e Taçit....

    Kjo per te thene qe kan toleruar me shume Berishen se sa Ramen...
    Ndryshuar për herë të fundit nga SERAFIM DILO : 20-02-2019 më 09:25

  5. #25
    Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
    Anëtarësuar
    02-08-2003
    Vendndodhja
    overal, ne levizje.
    Postime
    2,604

    Për: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadorët në Tiranë,kanë përfunduar në nivel të tur

    Perceptimi yt. Withers, Arvizu, Lu bashke me paraardhesit kane mbeshtet haptazi Ramen. Madje disave mbas mandatit ketu, i eshte nderprere direkt karriera diplomatike sa jane rikthy ne Washington apo Bruksel.
    Jo vetem kaq por Rama eshte duke bo vjedhje per 20-30 vitet e ardhshme, dhe i ka perdor nderkombetaret si ka dash per reformen ne drejtesi, qe sot Marku me Prelen jane duke i mbyll gjithe keto dosje 1 nga 1.

    Thene kjo s’kemi pse i shohim me tifozllik, meqe i ka shkel syrin njonit t’ja shkelin tjetrit.
    Ama e verteta duhet thene..
    Trimi mirë me shokë shumë!!!!!!

  6. #26
    not exist Maska e skender76
    Anëtarësuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784

    Për: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadorët në Tiranë,kanë përfunduar në nivel të tur

    Citim Postuar më parë nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
    Pershendetje Skender,si po ja kalon ...

    Perceptim i drejte,mendoj se njerezit me shume se çdo gje tjeter kane frike nga rotacioni,e pane qe ky lloj rotacioni qe eshte stafete eshte kthyer ne nje loje ku te gjitha palet politike fitojne dhe humbes eshte vetem populli.
    Ka vite qe problemi i vertete nuk eshte qeverisja se sa eshte opozita,sepse opozita e ardhur ne pushtet ka krijuar gjithmone nje qeveri me te keqe se ajo e me-perparshmja.
    Ciao Sero,
    Pergjigje:
    Mundohena qe me pune e me djers te permirsojm jeten e familjes, por esht e cuditshme, qe sa here gjen pak qetesi dhe mendon se po shkon gjithcka ok, del dicka... esht e pamundur qe mos te dale dicka... Qe ti nuk e meriton, por nuk ke c'ben, je i detyrum te marresh pasojat"....

    Esht shum e cuditshme....


    Te falenderoj qe me pyete.
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,504

    Për: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadorët në Tiranë,kanë përfunduar në nivel të tur

    Citim Postuar më parë nga skender76 Lexo Postimin
    Ciao Sero,
    Pergjigje:
    Mundohena qe me pune e me djers te permirsojm jeten e familjes, por esht e cuditshme, qe sa here gjen pak qetesi dhe mendon se po shkon gjithcka ok, del dicka... esht e pamundur qe mos te dale dicka... Qe ti nuk e meriton, por nuk ke c'ben, je i detyrum te marresh pasojat"....

    Esht shum e cuditshme....


    Te falenderoj qe me pyete.
    Pa ber fillozofin o Skender,e tille eshte jeta,nuk ka nje llogjik te saje,kur mendon se po ecen mire del ndonje gje... dhe kur mendon se po ecen keq fillon dhe ndryshon per mire... Megjithate te pershendes,dhe shpresoj ta kalosh kete moment pozitivisht...dhe mire e me mire gjithmon

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •