Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadort n Tiran,kan prfunduar n nivel t tur

  Po e vertete rrjetes se Vettingut do i shpetojne disa.

  Psh nqs je drejtor policie e merresh me droge, medaljet dhe duartrokitjet ti jep Lu-ja:

  https://www.dailymotion.com/video/x678hbi

  Falsifikon firmen e sekretarit te shtetit per me vjedh 20milion duke i prish shtepine ca ditzinjve? Ska problem Vllahutin thote burg dhunuesve qe protestojne mos i prishet shpia...
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime n 441 postime

  Pr: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadort n Tiran,kan prfunduar n nivel t tur

  Po mir, po ato 80 milionat e Tait,qe duhet te arketonte shoku Sali, kan thene gje keta nderkombetaret ?

 3. #23
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadort n Tiran,kan prfunduar n nivel t tur

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Po mir, po ato 80 milionat e Tait,qe duhet te arketonte shoku Sali, kan thene gje keta nderkombetaret ?
  Spaske qene i vemendshem, ka fol Sandri. Sot tai eshte ne kerkim dhe ka dosje ne gjykate..

  Une te thash i shpetojne disa rrjetes se peshkimit te shokut Lu, jo te gjithe..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime n 441 postime

  Pr: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadort n Tiran,kan prfunduar n nivel t tur

  Citim Postuar m par nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  S’paske qene i vemendshem, ka fol Sandri. Sot tai eshte ne kerkim dhe ka dosje ne gjykate..

  Une te thash i shpetojne disa rrjetes se peshkimit te shokut Lu, jo te gjithe..
  Ne kerkim duhet te ishte Berisha jo Tai,ishte Berisha qe nuk i mori 80 milionet e Tait....

  Kjo per te thene qe kan toleruar me shume Berishen se sa Ramen...
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 20-02-2019 m 08:25

 5. #25
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadort n Tiran,kan prfunduar n nivel t tur

  Perceptimi yt. Withers, Arvizu, Lu bashke me paraardhesit kane mbeshtet haptazi Ramen. Madje disave mbas mandatit ketu, i eshte nderprere direkt karriera diplomatike sa jane rikthy ne Washington apo Bruksel.
  Jo vetem kaq por Rama eshte duke bo vjedhje per 20-30 vitet e ardhshme, dhe i ka perdor nderkombetaret si ka dash per reformen ne drejtesi, qe sot Marku me Prelen jane duke i mbyll gjithe keto dosje 1 nga 1.

  Thene kjo s’kemi pse i shohim me tifozllik, meqe i ka shkel syrin njonit t’ja shkelin tjetrit.
  Ama e verteta duhet thene..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 6. #26
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  199
  283 falenderime n 215 postime

  Pr: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadort n Tiran,kan prfunduar n nivel t tur

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Pershendetje Skender,si po ja kalon ...

  Perceptim i drejte,mendoj se njerezit me shume se do gje tjeter kane frike nga rotacioni,e pane qe ky lloj rotacioni qe eshte stafete eshte kthyer ne nje loje ku te gjitha palet politike fitojne dhe humbes eshte vetem populli.
  Ka vite qe problemi i vertete nuk eshte qeverisja se sa eshte opozita,sepse opozita e ardhur ne pushtet ka krijuar gjithmone nje qeveri me te keqe se ajo e me-perparshmja.
  Ciao Sero,
  Pergjigje:
  Mundohena qe me pune e me djers te permirsojm jeten e familjes, por esht e cuditshme, qe sa here gjen pak qetesi dhe mendon se po shkon gjithcka ok, del dicka... esht e pamundur qe mos te dale dicka... Qe ti nuk e meriton, por nuk ke c'ben, je i detyrum te marresh pasojat"....

  Esht shum e cuditshme....


  Te falenderoj qe me pyete.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime n 441 postime

  Pr: Thirja e gazetarit:Mos i merni seriozisht ambasadort n Tiran,kan prfunduar n nivel t tur

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Ciao Sero,
  Pergjigje:
  Mundohena qe me pune e me djers te permirsojm jeten e familjes, por esht e cuditshme, qe sa here gjen pak qetesi dhe mendon se po shkon gjithcka ok, del dicka... esht e pamundur qe mos te dale dicka... Qe ti nuk e meriton, por nuk ke c'ben, je i detyrum te marresh pasojat"....

  Esht shum e cuditshme....


  Te falenderoj qe me pyete.
  Pa ber fillozofin o Skender,e tille eshte jeta,nuk ka nje llogjik te saje,kur mendon se po ecen mire del ndonje gje... dhe kur mendon se po ecen keq fillon dhe ndryshon per mire... Megjithate te pershendes,dhe shpresoj ta kalosh kete moment pozitivisht...dhe mire e me mire gjithmon

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •