Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,279
  Faleminderit
  171
  117 falenderime n 104 postime

  Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Deputeti Edi Paloka qlloi me boj n fytyr kryeministrin Edi Rama gjat seancs s sotme parlamentare.


  Kryetari i Kuvendit, Gramoz Rui ka prjashtuar nga seanca e sotme deputetin demokrat pas ktij veprimi.

  Kur Paloka nuk pranoi t largohet nga salla, Rui vendosi q t ndrpres seancn.


  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 19-02-2019 m 21:35
  Silence is golden.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,279
  Faleminderit
  171
  117 falenderime n 104 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  sht tragjike s njerz si ky pretendojn qeverisjen e vendit !
  Silence is golden.

 3. #3
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,106
  Faleminderit
  9
  54 falenderime n 47 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  sht tragjike s njerz si ky pretendojn qeverisjen e vendit !
  Kudo ne bote ka shfaqje te tilla, bile me dhune, kjo eshte thjesht simbolike. Nje kryeminister qe perqesh te metat fizike te kolegeve deputete, nuk eshte tragjedi te qeverise?? Mendo c`ben ky me njerez te thjeshte. Bullizmin e promovon vete KM,,,,
  Duaje te afermin tend si veten

 4. Anetart m posht kan falenderuar ilia spiro pr postimin:

  skender76 (18-02-2019)

 5. #4
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Gjestet te cilat nxisin dhune e urrejtje, jane te denueshme.

  Mirepo nuk eshte e rastesishme qe po te njejtit kryeminister i gjuajne me veze, me miell, me kepuce, me boje etj etj..
  Nuk eshte ky qe i thote studenteve ngeles, qytetareve qe u premtoi shendetesi e 300 mije vende pune dele kur protestojne, atyre qe do t’i prishi shtepite shpellar, e dikujt thuthuq e tjetrit femije qe s’kupton?
  E keni pare se me fare budalleqesh e mbush facebookun?

  Prandaj me keqardhje konstatojme se ne mandatin e tij te dyte, Rama thellon do dite vjedhjet e skandalet, duke e futur vendin ne nje rruge te pashprese.

  PS: Nuk mundet kryeministri i nje vendi te talli e ofendoje gazetare, politikane, qytetare, etj, kur mendojne ndryshe nga ai, edhe kur ata mund ta kene gabim..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 6. #5
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  sht tragjike s njerz si ky pretendojn qeverisjen e vendit !

  Jashtmase tragjike Lazo!

  Me ka ardh shume keq kur shifja Spiropalin qe i jepte letra per tu fshi Surrelsit, pa heq akoma njollat e veta te bojes!

  Edhe nga mimika dukej qe ishte gati me i heq breket e veta, per tja vene Skenderbeut ne koke qe mos ta kapshin njollat e bojes..

  Eh na gjeti mor Lazo djali, na gjeti
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 7. #6
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Lubonja e thot cop: Edi Rama i smur nga narcizmi malinj dhe deliri i omnipotencs

  Fatos Lubonja, i ftuar n emisionin “T Paekspozuarit”, ka komentuar sjelljen e kryeministrit Rama, duke marr shkas nga bullizmi dhe prqeshja e tij ndaj deputetit Edi Paloka. Lubonja tha se gjendja e Rams sht m e agravuar pr shkak t smundjes s tij dhe mendimit se sht superior ndaj gjithkujt.

  “Personi n fjal, prvecse sht prfaqsuesi i nj kulture, se ne kemi kulturn e dhuns ndaj m t dobtit, ka edhe smundjen e vet, q ja thellon kt. Smundja sht narcisismi malinj i Edi Rams. Por, ka edhe delirin e omnipotencs, q mendon se sht mbi ligjin dhe nuk ka respekt pr tjetrin.

  Ka edhe mungesn e empatis. Ktyre ju duket se jan superior dhe t tjert mund t’i instrumentalizojn.

  Si ka mundsi q ne shqiprt nxjerrim gjithmon kta njerz n krye? Si ka mundsi q gjith ajo PS, zgjedh kt njeri? Si ka mundsi q kta oligarkt duan kt njeri dhe jo nj shtet serioz? Kto lloj aventuriersh i prodhon kultura shqiptare. Ky i acaron njerzit n mnyrn m t theksuar”. theksoi Lubonja.
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 8. #7
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,279
  Faleminderit
  171
  117 falenderime n 104 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Duke par far i bn nj kryeministri, imagjinoni se a do t'i bj nj populli ky deputet.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lazo : 15-02-2019 m 17:39
  Silence is golden.

 9. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-05-2017
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Nuk kuptoj perse njerzit fillojn edhe gjukojn Raman per cfar ka ber edhe cfar ka then kurse tema eshte aksioni i kti deputeti. Ndaheni kur eshte per te gjykuar njeri edhe kur eshte ker te gjykuar tjeteri.
  Nese mbeshtesni deputetin edhe respektoni aksjonin e ti ateher thjesht shpreheni kete mendim. Nese jeni kunder ketit veprimi atehere thjesht denoncoheni.
  Nuk eshte bisedim llogjike te gjykosh ate qe pranoj dhunen. Eshte sikur te perdhenohet nje femer edhe ne mos te gjykojm ate qe beri krimin, po te gjykojm femren perse u vesh provokuese.
  Mundemi te hapim tem tjeter si eshte sjellur Rama edhe cfar njeriu eshte. Po tani komentojm aksjonin edhe personin.

 10. #9
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime n 441 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Eshte si eshte si xhest,ishte nje kunderveprim qe Rama vet e kishte provokuar. Ishte nje kunderprovokim normal dhe i merituar.

 11. #10
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime n 441 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Eshte si eshte si xhest,ishte nje kunderveprim qe Rama vet e kishte provokuar. Ishte nje kunderprovokim normal dhe i merituar.
  Edhe se ne Shqiperi ke frike se do ngjarje eshte e organizuar,nuk eshte udi qe edhe kjo ndodhi te beje pjese ne lojen e perbashket.

 12. #11
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Nuk mund te veohet Rama, ngaqe ai eshte shkaku.
  Njerezit nuk sulmojne psh Majkon, sepse ai nuk fyen dhe nuk perqesh ate qe mendon ndryshe nga ai..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 13. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-05-2017
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Citim Postuar m par nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Nuk mund te veohet Rama, ngaqe ai eshte shkaku.
  Njerezit nuk sulmojne psh Majkon, sepse ai nuk fyen dhe nuk perqesh ate qe mendon ndryshe nga ai..
  Po, shkaku eshte Rama. Po reagimi i atit personi eshte 100% pergjejsia e atit.
  Besoj se po te bejm pyetjen e si do reagonte cdo person i ketit forumi atehere do mirnim shum pergjigje te ndryshme. Se cili do reagonte ne baze te mentalitetit, llogjikes edhe kultures te ti.
  Ne ligjet e shoqerive, nese njeri te ofendon, automatikisht te jep te drejten ta ofendosh edhe ti. Po nese nuk te dhunon atehere as nga ligjet e shumicen e shteteve ske te drejt ta dhunosh.
  Sipas mendimit tim nese Rama e ofendoj deputetin atehere flasim per dopsi nga ana e Rames qe nuk fiton dot me argumente. Po nga ana tjeter reagimi me dhun jo thjesht tregon dobsi me te madhe po tregon nje munges kulture, civilizimi edhe edukate qe jo vetem nuk duhet te ekzistoj ne parlamentin Shqipetar sepse na injoron ne te gjith globin po as ne kufit Shqipetare.

 14. #13
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Amon mer burr per a injorimi flet? A thua se gjithe bota syte e veshet gjithe kohes tek ne..

  Nuk eshte e rastesishme qe gjithe keto veze, domate, kepuce i ha gjithmone i njejti person!
  Nese fyen non-stop do e marresh mbrapsht reston, pike..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 15. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-05-2017
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Citim Postuar m par nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Amon mer burr per a injorimi flet? A thua se gjithe bota syte e veshet gjithe kohes tek ne..

  Nuk eshte e rastesishme qe gjithe keto veze, domate, kepuce i ha gjithmone i njejti person!
  Nese fyen non-stop do e marresh mbrapsht reston, pike..
  Kam te drejten te kem mendimin tim. Ke te drejten e medimit tende.
  Per cfar eshte kjo "edhe pik" qe thua? Qe zduhen te degjohen mendime te tjera?
  Mua nuk me ben pershtypje qe hidhen vez, domate, kepuce te i njejti person, mua me dhimpset qe keto ndodhin ne parlamentin Shqipetar.
  Eshte e leht te kuptohet se lajmet e keqe edhe ekstremiste behen te njohura jasht neper bote, dhe jo ato te mirat. Sa her qe ndodhen gjera te tilla ne Shqiperi, me vin koleget te puna ime (ne Gjermani) edhe me tallin me lemshin i parlamentit tone.
  Nese nuk te intereson te permirsohemi edhe te japim nje fytyr me te mire perjashta atehere me cfar turinj pret te shkojm ne Europ te kerkojm te hapen negocjatat?
  Do ndihesh me i kenaqur po partia e qeverris e shtetit tende ka nje istori te kaluar si ajo e Berishes edhe qe fuqezohet nga persona qe hedhin vez, domate edhe kepuce? Se nga ana ime une do ndjeja te pakten turp.

 16. #15
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Citim Postuar m par nga Drini_Mene Lexo Postimin
  Kam te drejten te kem mendimin tim. Ke te drejten e medimit tende.
  Per cfar eshte kjo "edhe pik" qe thua? Qe zduhen te degjohen mendime te tjera?
  Mua nuk me ben pershtypje qe hidhen vez, domate, kepuce te i njejti person, mua me dhimpset qe keto ndodhin ne parlamentin Shqipetar.
  Eshte e leht te kuptohet se lajmet e keqe edhe ekstremiste behen te njohura jasht neper bote, dhe jo ato te mirat. Sa her qe ndodhen gjera te tilla ne Shqiperi, me vin koleget te puna ime (ne Gjermani) edhe me tallin me lemshin i parlamentit tone.
  Nese nuk te intereson te permirsohemi edhe te japim nje fytyr me te mire perjashta atehere me cfar turinj pret te shkojm ne Europ te kerkojm te hapen negocjatat?
  Do ndihesh me i kenaqur po partia e qeverris e shtetit tende ka nje istori te kaluar si ajo e Berishes edhe qe fuqezohet nga persona qe hedhin vez, domate edhe kepuce? Se nga ana ime une do ndjeja te pakten turp.
  Kisha pershtypjen qe njerezit ne Gjermani ndjekin me vemendje bundestagun e tyre, per te kuptuar se do behet me projektin europian qe po udheheq se fundmi Merkel.
  Mesa duket ja paskam fut kot.. keta gjermanet linkan edhe punet do paradite te se enjtes per te ndjekur parlamentin shqiptar.
  80 milion gjermane mezor presin te shikojne se ndodh ne nje vend me 2 milion e ca banore!!!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 17. #16
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  199
  283 falenderime n 215 postime

  Pr: Kuvend, Paloka qllon Ramn me boj n fytyr

  Paloka i hodhi boje Rames, dhe te dy bashke i hodhen hi syve popllit...

  Po c'na duhet neve boja qe Paloka i hedhi Rames...

  Paloka ishte ne pushtet, dhe aty e kishte Ramen qe betonoi Tiranen me 20% xhep-tatimin...

  Pse nuk del Basha, dhe ben premtimin qe nese merr pushtetin gjeja e pare te fuse brenda Ramen per ato akuza qe vet ai i ben 10 here ne dite?


  A c'jane ca keta...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •