Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-02-2019
    Postime
    1

    problemet ne shendet

    pershendetje kam vite qe vuaj nga kokedhimbja dhe shum simptoma te tjera sic jan mpirja e trupit ndjesi mizash ne duar dhe ne kemb humbje e forces se kembeve dhe duarve,marramendja,mosperqendrimi. ketu ne shqiperi kam shkuar tek te gjith neurologet pervec petreles qe nuk mundem ti gjej as nje nr kontakti e as kliniken private nqs ka. rezerviva nje takim sigjasme me te ne qsut ne tr por si perfundim me doli nje mjek tjeter. kam shkuar tek salus kam shkuar ne itali por prap skam mbaruar dot pune.e. e. vetmja zgjidhje qe gjeta ne itali ishte udhezimii per te bere disa analiza ADN qe tregojn per nje semundje e cila nuk njihet kudo por vetem ne disa shtete.dhe kjo semundje jepka patologji te ndryshme por prap perjashtimi per nje problem neurologjik duhej bere, prap nuk munda te mbaroja pune sepae jam pa dokumenta dhe ajo analiz kushton shum po ta besh ne privat.tani ndodhemm ne shqiperi dhe prej jush doja nje ndihm si mundet te kontakoj dhe te kryej nje vizit tek doktor mentor petrela te pakten te heq merakun e pjeses neurologjike.

  2. #2
    Kolesjan-Kukės-Albania Maska e Selim Korbi
    Anėtarėsuar
    08-12-2009
    Vendndodhja
    Lushnje
    Postime
    17

    Pėr: problemet ne shendet

    Mentori ėshtė njė mashtrues, njė vrasės ordiner!
    Pėr hallin qė ke unė tė rekomandoj mjekėsinė alternative. Takohu njė herė me dr. Ylli Merja, afėr stacionit te trenit, paraqitja ekzaminimet! Shumė tė sėmurė po gjen derma, po shėrohen!

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-03-2017
    Postime
    19

    Pėr: problemet ne shendet

    rohan te rekomandoj te lexosh per dieten ketogjenike, nese mund te te pyes paraprakisht cilat ushqime konsumon me teper, a konsumon sheqerna te shumta dhe embelsira, produkte te procesuara, sallamra konserva etj?

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •