Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Melodia e lashtsis

  Gjurm Shqiptare - Melodia e lashtsis

  Top Channel Albania
  26 jan. 2019
  T pasuara brez pas brezi cylet dyjare apo longari si njihet ndryshe edhe sot prodhohen nga banort n jug t vendit. Por cila sht historia e ksaj vegle? Kur shfaqet dhe cilat jan t vrtetat q fshihen n punimin e saj? Nj rrugtim I prbashkt me polifonin q nuk duhet humbur. Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema


 2. Anetart m posht kan falenderuar Akuamarini pr postimin:

  sirena_adria (31-01-2019)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •