Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-01-2019
  Postime
  4

  Red face Rihapet Irc.Albasoul.Com

  Ju mirepresim serish ne irc.albasoul.com dhe java http://chat.albasoul.com/chat.php

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,274
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Rihapet Irc.Albasoul.Com

  Kush e ka mar ne dorezim serverin ?!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-01-2019
  Postime
  4

  Pėr: Rihapet Irc.Albasoul.Com

  Korn lazo per Faqe mbeshtetse kam hapur une www.albasoul.al qe funksionon dhe java dhe irc.albasoul.al

 4. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,274
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Rihapet Irc.Albasoul.Com

  Chati eshte qesharak dhe ska lidhje me doiman i albasoul.com, sjam ne dijeni kush e ka serverin po uroj mos te jete ne duar te gabuara.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-01-2019
  Postime
  4

  Pėr: Rihapet Irc.Albasoul.Com

  Korn e ka domain .com

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Bern,Switzerland
  Postime
  33

  Pėr: Rihapet Irc.Albasoul.Com

  Albasoul ka qen nje chat me i madhi ne Shqiptari, por disa njerz nga ish staffi edhe nga rrethi i Albo,s
  ekan pru ne ket situate ne te cilen , sdu ta shoh ne ket pozit AlbaSoul, mendoj qe te marrim nje chat serioz edhe bashkpunojm.
  rrespekte
  AlbaSoul Network

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •