Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-01-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Red face Rihapet Irc.Albasoul.Com

  Ju mirepresim serish ne irc.albasoul.com dhe java http://chat.albasoul.com/chat.php

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,135
  Faleminderit
  147
  104 falenderime nė 92 postime

  Pėr: Rihapet Irc.Albasoul.Com

  Kush e ka mar ne dorezim serverin ?!
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •