Pershendetje! Ju lutem kush ka udhetuar ndonjehere me autobuz nga Tirana per ne Shkup dhe anasjelltas tme japi ndonje agjensi udhetimesh me te cilen ka ngel i kenaqur pa dallavere..Sa kushton bileta edhe eshte me mire nga Qafe Thana apo nga Kosova?Sa zgjat udhetimi pakashum? Ju faleminderit kush pergjigjet