Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-01-2019
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3

  Cool Pershendetje nga Shtpia e Teknologjis!

  Pershendetje,

  un jam Albani dhe jam editori i www.ose.al - Shtepia e Teknologjise! Cdo gje filloi si pasion por dua te kthej pasionin ne pune te dyte, (sepse ajo e para me mban ulur ne zyre per 8 ore)! Shpresoj te kenaqem sa me shume ketu edhe pse jo te gjej info dhe ndihme tek forumi !

  Faleminderit dhe dite te mbare ...
  Editor - www.ose.al - Shtpia e Teknologjis

  Pun, pun, nat e dit, q t shohim pakz drit.

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,621
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Pershendetje nga Shtpia e Teknologjis!

  Miresevjen ne forum dhe urime per faqen.

 3. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  ose.al (13-01-2019)

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •