Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-01-2019
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime

  Cool Pershendetje nga Shtpia e Teknologjis!

  Pershendetje,

  un jam Albani dhe jam editori i www.ose.al - Shtepia e Teknologjise! Cdo gje filloi si pasion por dua te kthej pasionin ne pune te dyte, (sepse ajo e para me mban ulur ne zyre per 8 ore)! Shpresoj te kenaqem sa me shume ketu edhe pse jo te gjej info dhe ndihme tek forumi !

  Faleminderit dhe dite te mbare ...
  Editor - www.ose.al - Shtpia e Teknologjis

  Pun, pun, nat e dit, q t shohim pakz drit.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,161
  Faleminderit
  152
  105 falenderime n 93 postime

  Pr: Pershendetje nga Shtpia e Teknologjis!

  Miresevjen ne forum dhe urime per faqen.
  Silence is golden.

 3. Anetart m posht kan falenderuar Lazo pr postimin:

  ose.al (13-01-2019)

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •