Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  martese me shtetas amerikan.Ndihme

  Interesohem rreth dokumnetave qe i duhet te sjelle nje shtetas amerikan per tu martuar ne shqiperi me nje shtetase shqiptare .Ju lutem nese dikush ka eksperience rreth dokumentave qe i duhen shtetasit amerikan te me ndihmoje .
  Faleminderit

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: martese me shtetas amerikan.Ndihme

  Mire ben te pyesesh tek gjendja civile pasi ato te japin nje flet me informacionin e nevojshem per dokimentat te cilat duhet te sjellesh, te urroj mbaresi e dashur��

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  172
  117 falenderime nė 104 postime

  Pėr: martese me shtetas amerikan.Ndihme

  daniela prsh, si fillim jepet nje formular dhe mbas atij do besh disa dokumenta, pasi ti mbarosh ato do i cosh tek ambasa amerikane ku do presesh pergjigje nga te dyja ambasadat, si amerikane po ashtu edhe shqiptare ku e jona vonon me shume sepse duan rryshfet si nga hera.
  Dhe me pas ben intervisten si dhe disa analiza qe duan atata, pasi ti mbarosh ato te japin te drejte vize.
  Gjeja me e mire eshte qe procedurat e marteses ti besh

  Vendos nje avokat nga amerika qe te shpejtosh procedurat nese do te ikesh andej.

  Gjithe te mirat!
  Silence is golden.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-06-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: martese me shtetas amerikan.Ndihme


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •