Pershendetje miq te forumit! Une dua te blej nje shtepi ne Berlin, kam degjuar qe po bleve prone atje merr leje qendrimi fillimisht per 3 vjet dhe me pas behet shtyrja. Kush mund te me thote nqs keni dijeni, a eshte e vertete kjo gje?