Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-03-2018
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Fjalor Shqip - Shqip pdf ose tekst

  A ekziston fjalor shqip - shqip te cilin mund ta shkarkoj ne format PDFi apo Teksti?

  Nuk jame duke kerkuar per websiti online te cilat bejne kete pune si fjalorshqip.com

  Dua te shkarkoje databazen qe permban te gjitha fjalet shqip - shqip ne te cilent bazohen platforma te tilla si fjalorship.com

  Ju faleminderit paraprakisht.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,179
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Fjalor Shqip - Shqip pdf ose tekst

  https://fjalor.shqipopedia.org hidhi nje sy ketij site.
  Silence is golden.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-03-2018
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Fjalor Shqip - Shqip pdf ose tekst

  Nuk kerkova website. Sidocoft, e gjeta ne internet nje fjalor shqip shqip qe mund ta konvertoja ne .txt mirepo ky fjaor permbanet vetem fjalet qe fillojne me shkronjen A dhe B. Befasohem qe nuk asnje faqe nuk publikon databaze e nje fjalori te gjuhes shqipe (pra shqip - shqip).
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga tropche : 02-01-2019 mė 08:34

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Fjalor Shqip - Shqip pdf ose tekst


 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-03-2018
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Fjalor Shqip - Shqip pdf ose tekst

  Rrofsh per kete. Faleminderit shume.

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •