SerialeShqip.TV - siē sugjeron emri, ofron seriale me titra shqip. Ata janė njė nga platformat mė tė mirėt qė nga viti 2018.
Ajo qė mė pėlqen mė sė shumti janė linjat e shpejta tė historisė, zhanėr, vlersimin e serialeve te ri dhe shumė opsione tė tjera.

Njė tjetėr tipar i madh ėshtė video kontrolluesi i tyre. Hapet si rrufe, ngarkim super tė qetė dhe njė sėrė cilėsish video.

  • Njė Reklamė vetėm (e pastėr), ndryshe nga tė tjerėt.
  • Mundeni ti shikoni serialet nė tė gjithė botėn.
  • Lehtė pėr tė marrė njė pasqyrė tė shpejtė tė ēdo seriali.