Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-02-2013
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  kerkoj nje microsoft office

  Pershendetje cuna dhe goca.. Bleva nje laptop te ri sot dhe kerkoj nje microsoft office pa para. Freee.
  falimenderit

 2. #2
  Freestyler Maska e auiu
  Anėtarėsuar
  04-09-2004
  Vendndodhja
  Korce
  Postime
  181
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 3 herė nė 1 postim

  Pėr: kerkoj nje microsoft office

  Cilin version kerkoni?

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-02-2013
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: kerkoj nje microsoft office

  Citim Postuar mė parė nga auiu Lexo Postimin
  Cilin version kerkoni?

  nje version e vajti. ska rendesi eshte i pari nga fundi apo i dyti..etj
  flm

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •