Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pr: Pse deshtoi Edi Rama?

  Ka ardhe ai momenti qe "Rama duhet te ike vete, pa i thene te tjeret ik se na merzite..."
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #22

  Pr: Pse deshtoi Edi Rama?

  Nese ne nje kuptim Rama ka deshtuar ,ka deshtuar nga ana ekonomike.I rastisi te ishte nje KM ne nje kohe qe kriza ekonomike ka pllakosur Italine dhe Greqine dhe ishte e pritshme qe keshtu do te ndodhte edhe ne SHQ.Nga ana tjeter ka te bej me kundershtare pa pikun e reputacionit dhe seriozitetit qe per mendimin tim edhe sikur te pranoje te gjitha ato qe i kerkon opozita prape PD-ja i ka te humbura zgjedhjet.Besoj per kete nuk dyshon njeri me dy gram mende.

 3. #23

  Pr: Pse deshtoi Edi Rama?

  Citim Postuar m par nga WesternBlot Lexo Postimin
  Nese ne nje kuptim Rama ka deshtuar ,ka deshtuar nga ana ekonomike.I rastisi te ishte nje KM ne nje kohe qe kriza ekonomike ka pllakosur Italine dhe Greqine dhe ishte e pritshme qe keshtu do te ndodhte edhe ne SHQ.Nga ana tjeter ka te bej me kundershtare pa pikun e reputacionit dhe seriozitetit qe per mendimin tim edhe sikur te pranoje te gjitha ato qe i kerkon opozita prape PD-ja i ka te humbura zgjedhjet.Besoj per kete nuk dyshon njeri me dy gram mende.
  Ose nuk e kuptoni ose nuk doni ta kuptoni se pse Rama ishte nje aksident politik fatal allashqiptar!
  Interesant eshte fakti se ky forum ja ka bere skanerin me kohe dhe paralajmeroi per rrezikun qe do mbartte ai.

 4. #24
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Pse deshtoi Edi Rama?

  Rama deshtoi ne cdo pkpamje politike qe ta maresh, erdhi si shprese mbas nje qeverisje te telendisur me pare ku korrupsioni hynte nga nje xhep e dilte ne anen tjeter. Por keta i rane me spat cdo familjari qe e kishte te pamundur te paguante faturat e tij ne fund te muajtit, rimekembi shtetin (rrethin e tij te ngushte) e varferoi edhe me shume nje popull qe po torurohet 30 vjet nga politika e felliqur.

  Keta njerez jane neveri e fatkeqesi njerezore qe u dhame shpresen e voten dikur, uroj vertet qe te zhduket kjo klase politike si Luli Sala Mona Iliri Edi qe mbajne peng kete shtet per interesat e tyre.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 04-01-2016, 13:33
 2. Feja dshtoi, mblidhni rraqet ikni n shpi
  Nga vampiro n forumin Agnosticizm dhe ateizm
  Prgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 18-07-2012, 14:39
 3. Dokumenti, si dshtoi demonstrata para KQ n mars 89
  Nga RaPSouL n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-06-2012, 20:22
 4. Raporti: Shqipria dshtoi me standardet, probleme me zgjedhjet dhe mediat
  Nga juanito02 n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 23-04-2010, 14:37
 5. Si dshtoi komploti anglo-amerikan kundr Enverit
  Nga Albo n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 24-02-2006, 06:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •