Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime

  Pershendetje te gjitheve.

  Pershendetje te perzemerta per te gjithe miqte e mi te vjeter dhe per ata te rinj.Kisha kohe qe s'isha dukur ketej se te them te drejten ca jeta ca kisha harruar kodin .Shpresoj te jeni te gjithe mire.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ksanthi pėr postimin:

  Lazo (05-12-2018)

 3. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,179
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Pershendetje te gjitheve.

  Pershendetje Ksanthi, uroj te jeni mire edhe ju!
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •