Top Story/ Minutat e fundit t zhdukjes s Albano Xhaferajt tek Kompleksi Oslo

Top Channel Albania
Nov 28, 2018
Vlora sht nj ndr qytetet q po numron viktimat e nj beteje q duket se sht sunduar nga krimi i organizuar. Top Story prmes prshkrimit dhe inskenimeve n terren, solli n vmendje disa histori personazh t zhdukur nga droga. Ndr to sht dhe i zhdukuri Albano Xhaferaj.