Okazion festash ne Yzberisht. Shitet ne katin e dyte te pallatit te Big Market te KMY , shtepia e mobiluar ne stil modern shtrihet ne 58 Metra katror. Apartamenti organizohet nga salloni dhe kuzhina , dhoma e gjumit , banjo dhe garazhi ne katin e poshtem. Cmimi 43 mije 500 € i diskutueshem. Shitet per arsye emigrimi. Shtepia eshte ne proces hipotekimi
0697731323