Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 36
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Top Channel Albania
  24 nov. 2018
  Si u vran 70 mije shqiptar gjat lufts s par botrore? Sa t tjerve nuk u dihet fati? Prse nuk ka nj bilanc t qart t viktimave? Cila ishte skema e patriotve pr t shptuar Shqiprin? Shikoni t plot dokumentarin e gazetarit Marin Mema me t vrteta t mdha pr Shqiprin e shqiptart.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,631

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Ne duhet t behemi te fort ekonomikishte, i vetmi shpetim Bashkimi pr zhvillim !
  Askush nuk te pyt: 'ka bere atedheu per ty por 'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Kur ndrohet nj vrass i shqiptarve...


  Top Channel Albania
  Published on Dec 1, 2018
  Ka marr pjes n masakrat e shqiptarve n 1914, ka punuar pr silogjet "Vorio Epirote", udhhoqi sulmet n Sarand, Kurvelesh, Delvin e me rradh n gjith jugun... Masakroi amt n 1944 krah Zervs... Por ka nj bust n Kran t Delvins. Nj skandal i frikshm... Ndiqni t plot dokumentarin e gazetarit Marin Mema.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Gjaku yn i shprndar

  Top Channel Albania
  Published on Dec 8, 2018
  Simbol kan shqiponjn, ndrsa nn t shkruajn pr gjakun e shprndar gjithkund... Gjurmt, dokumentat, dshmit e gjalla dhe udhtimi I bustit t heroit kombtar... Ndiqni t plot dokumentarin e gazetarit Marin Mema. Nj histori e jashtzakonshme n nj qndr arbreshe

  http://top-channel.tv/programe/gjurme...


 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Gjaku yn i shprndar

  Top Channel Albania
  Published on Dec 8, 2018
  Simbol kan shqiponjn, ndrsa nn t shkruajn pr gjakun e shprndar gjithkund... Gjurmt, dokumentat, dshmit e gjalla dhe udhtimi I bustit t heroit kombtar... Ndiqni t plot dokumentarin e gazetarit Marin Mema. Nj histori e jashtzakonshme n nj qndr arbreshe

  http://top-channel.tv/programe/gjurme...


 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Ari i zi i Selenics


  Top Channel Albania
  Publicerades den 15 dec. 2018
  Prse shum studiues e kan quajtur Selenicn, mmn e t gjitha vendburimeve minerare n Shqipri? far ka t rrall bitumi i saj? Cilat jan gjurmt historike q nisin q n lashtsi? far e bn at t veant Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema

  http://top-channel.tv/programe/gjurme...


 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Kush po e fal Eposin dhe Lahutn?
  Top Channel Albania
  Published on Dec 22, 2018
  far fshihet pas vendimit m t fundit t UNESCOS-s? Cila sht historia e vrtet e lahuts? Prse fjeti dosja e Eposit t Kreshnikve? Paaftsi, prgjumje apo dika tjetr? Prgjigje t forta... Pr m shum ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi
  Gjurm Shqiptare - Rrethimi i ri i Shkodrs  Top Channel Albania
  Publicerades den 29 dec. 2018
  Pas grekve, edhe serbo-malazezt kan nisur t ngren memorialet pr ushtart e tyre...Cilat jan projektet q po zbatohet larg syrit t medias e publikut? Si jan mbajtur ceremonit e fshehta dhe kush sht prfshir? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema

  http://top-channel.tv/programe/gjurme...

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Gjurm Shqiptare - Beteja Ilire e Aleksandrit t madh


  Top Channel Albania
  Publicerades 5 jan. 2019
  Si u prplasn Kliti, Glauku dhe Aleksandri I madh? Cili ishte rezultati i betejs s par e m pas i lufts? Prse historia mund t ndryshonte? far sht fshehur nga kjo luft e madhe e zhvilluar n Shqiprin e sotme? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Zvicra pran Leskovikut...

  Top Channel Albania
  12 jan. 2019
  Prse n vitin 1927 u ngrit fshati me emrin Zvicr? Cila sht historia e tij? Nga u larguan banort? Cilat jan qndrat e tjera q u ngriten pr shqiptart e przn nga prtej kufijeve? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Gjama e burrave


  Top Channel Albania
  19 jan. 2019
  Pasi Gjergj Kastrioti mbylli syt, Lek Dukagjini nisi t rrihte gjoksin e t shkulte flokt si shkruan Marin Barleti. sht i njjti rit i kryer q n koh fort t vjetra nga Akili mbi trupin e Patroklit. Dokumenta, fakte, t dhna... Mos humbisni videon e plot t dokumentarit t gazetarit Marin Mema, gjama e burrave.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Top Channel Albania
  9 feb. 2019
  Zbuloni nj mrekulli mes alpeve shqiptare, vshtiresit, problemet, por edhe nj zon q t gjith duhet ta vizitojn... Legjenda, dokumenta, t vrteta t forta... Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Viti i prgjakshem 1914


  Top Channel Albania
  Publikuar Feb 16, 2019
  Si u masakruan nga andartet greke n 1914 zonat e Labris, Kolonjs, Prmetit, Kors, Klcyrs, Skraparit, Leskovikut, Tepelens, Devollit e deri Beratit e m tej. Dshmi t frikshme, dokumenta t dhimbshme t vrasjeve e prdhunimeve masive. Ndiqni t plot dokumentarin e gazetarit Marin Mema.


 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Qyteza e humbur  Top Channel Albania
  Published on Feb 23, 2019
  Sot sht nj fush e boshte, por dikur ka qn nj qytez... Prse e dshironin me do kush disa prej familjeve arbrore? Si u zhduk dhe prse sot nuk ka m rrnoja? Nj histori e mrekullueshme q mund ta ndiqni t plot n kt video t dokumentarit t gazetarit Marin Mema.

  http://top-channel.tv/programe/gjurme... 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Thesari q krkonte ushtria shqiptare

  Top Channel Albania
  2 mars 2019
  far thesari krkonte ushtria shqiptare n fshehtsi disa vite m par? Ku u bazuan kerkimet? Si u realizuan dhe prse asgj nuk u deklarua? Cili ishte roli i Shrbimit Informativ Ushtarak? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  jurm Shqiptare - Beteja e madhe e Savrs. Kush i tradhetoi arbrort?!


  Top Channel Albania
  23 mars 2019
  Beteja ishte aq e fort sa edhe sot mbi tok dalin eshtra... Kujt i prkasin? Ku ndodhi kjo betej e arbrorve? Prse pr t flitet kaq pak? far thon dokumentat e panjohura dhe arkeologt? Zbuloni kt histori t jashtzakonshme duke ndjekur videon e plot t dokumentarit t gazetarit Marin Mema

  Pr m shum vizitoni: http://top-channel.tv/


 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Republika shqiptare e Kors  Top Channel Albania
  Published on Mar 30, 2019
  Si u ngrit Republika autonome e Korcs? Cilt ishin protagonistt? Roli i Greqis dhe dnimi i Themistokli Germenjit... Kush i zhduku shum dokumenta dhe prse? Si u larguan grekt? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema

  Pr m shum vizitoni: http://top-channel.tv/


 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi
  Gjurm Shqiptare - Qyteti q nuk sht n hart. Si u zbulua dhe rivarros qyteti Ilir?
  35,174 views•Published on Sep 21, 2019  Top Channel Albania
  816K subscribers
  Zbuloni nj qytet Ilir q arkeologt e nxorrn n drit dhe e mbuluan srisht. Cila sht arsyeja? Prse u rivarros teatri me 4 mij vnde dhe shum zbulime t tjera? Video e fotografi ekskluzive... Ndiqni t plot dokumentarin e gazetarit Marin Mema

  Pr m shum vizitoni: http://top-channel.tv/

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi


  Gjurm Shqiptare - Shqiptart e vjetr t Ukrains. Thirrja q vjen nga larg

  •28 sep. 2019
  Top Channel Albania
  819 tn prenumeranter
  Shqiptart e vjetr t Ukrains... Cila sht historia e tyre? Si u vendosn ata n Ukrain shekuj m par? Shqipja e vjetr dhe ruajtja e saj... far i krkojn Shqipris dhe shqiptarve? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 28-09-2019 m 15:37

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,205

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Gjurm Shqiptare - Qyteti nntoksor i komunizmit shqiptar
  22 353 visningar•5 okt. 2019

  Top Channel Albania
  825 tn prenumeranter
  Si sht braktisur qyteti nntok q do t prdorej n rastin e nj sulmi Jugosllav gjat komunizmit? far qndron n galerit e errta? Zbuloni nj qytet t nndheshm i cili sot sht ln n harres t plot nga shteti. Ndiqni t plot dokumentarin e gazetarit Marin Mema

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •