Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 36 prej 36
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Gjurm Shqiptare - Misteri i pllaks q mahniti shqiptart
  161 065 visningar•7 sep. 2019


  Top Channel Albania
  826 tn prenumeranter
  far simbolizojn shenjat e gdhendura n pllakn e zbuluar n Xhuxh? Cili sht datimi i tyre? A ka nj arsye q u realizuan n at vend? far fshihet srisht aty? Zbulimet e reja pak t njohura... 'kan dashur t thon sipas ekspertve? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Gjurm Shqiptare - Sekretet e shqiptarve t Krajs. Si po shuhet me dhun gjithka shqiptare?
  14 491 visningar•12 okt. 2019
  Top Channel Albania
  832 tn prenumeranter
  Fakte tronditse t sllavizimit me prdhun t shqiptarve, t objekteve t tyre t kultit, historis s Balshajve dhe gjithkaje tjetr lidhet me ta... Dshmi tronditse nga nj zon e mbetur prtej kufirit... Mos e humbisni videon e plot t dokumentarit t gazetarit Marin Mema. Shqiptart e ksaj zone krkojn mbshtetje...

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi
  Gjurm Shqiptare - Zbulimi q ndryshon historin e shqiptarve....
  shikime 33 042 •19 okt. 2019


  Top Channel Albania

  Zbulohet tempulli i lasht n majn e nj mali n Shqipri. far ka ai t veant dhe a mund t ndryshoj kt pjes t historis s shqiptarve? Lidhja me kultin e Zeusit dhe prse arkeologt nuk kishin shkuar m par? Mos humbisni videon e plot t dokumentarit t gazetarit Marin Mema.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Gjurm Shqiptare - Piramidat e lashta t toks shqiptare. Super zbulimi shqiptar
  Oct 26, 2019
  Top Channel Albania

  Super zbulim n Shqipri. Dalin n drit mse 200 varre madhshtor deri 5000 vjear. Kujt i prkasin kto ndrtime deri 10 metra t larta? Ku ndodhen dhe prse konsiderohen si nj ndr zbulimet m t mdha t arkeologjis shqiptare? Cilt jan prijsit q prehen n kto varre? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 26-10-2019 m 16:11

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  -------------------
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 02-11-2019 m 05:45

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Gjurm Shqiptare - Lufta mes Shqipris komuniste dhe Greqis. Faktet e panjohura m par
  2 nov. 2019

  Top Channel Albania

  Si e sulmoi ushtria greke me 70 mij forca Shqiprin komuniste? Cila ishte skema e ushtarakve shqiptar q tronditi ushtrin kundrshtare? far ndodhi me robrit grek t zn n luft? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Gjurm Shqiptare - Misteret e mbretit t madh ilir. A sht ky varri i tij?
  Nov 9, 2019

  Top Channel Albania

  A i prket ky varr monumental mbretit t ilirve Gentit? far zbuloi majori amerikan? Ku humbn pllakat me mbishkrime dhe far thon arkeologt italian? Mos humbisni videon e plot t dokumentarit t gazetarit Marin Mema.

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Gjurm Shqiptare - Si po pushtohet sot Shqipria nga grekt, serbt dhe turqit? Vendimet tronditse
  Nov 16, 2019

  Top Channel Albania

  Si po pushtohet Shqipria n mnyr t heshtur nga grekt, serbt dhe turqit? Roli i Bollanos... Cilat jan vendimet skandaloze? Prse jan mbajtur t fshehta? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Personale - Marin Mema - Gazetar n Top Channel
  Nov 23, 2019  RTV Dukagjini

  Personale - Marin Mema - Gazetar n Top Channel

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Gjurm Shqiptare - Historia e panjohur e Ismail Qemalit.
  Rrfimi i jashtzakonshm
  7 dec. 2019
  Top Channel Albania

  Vdiq nga nj hemoragji apo u vra Ismail Qemali? far ndodhi n hotel Brufani n Perugia? Cilat jan dshmit e forta? Prse dokumentat tregojn dicka tjetr? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema.

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi
  Fshati i bess q nuk flet m gjuhn shqipe. Historia e tmerrshme - Gjurm Shqiptare
  Dec 14, 2019


  Top Channel Albania

  Fshati quhet Besnik, por banort nuk e flasin gjuhn shqipe. far ka ndodhur me ta? Ku gjendet ky fshat? Cila sht historia e tmerrshme e banorve t tij? Mos humbisni videon e plot t dokumentarit t gazetarit Marin Mema.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 15-12-2019 m 07:57

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi  Fshatrat shqiptare qe po ju falen grekeve. Skandali - Gjurm Shqiptare
  Dec 21, 2019
  Top Channel Albania

  Skandali, shikoni sesi krkohen t asimilohen nga greket disa fshatra n jug t Shqipris. Prse shteti shqiptar hesht? Banort shqiptar krkojn ndihm... Mos humbisni videon e plot t dokumentarit t gazetarit Marin Mema.

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Qyteti i enigmave q fsheh historin e shqiptarve - Gjurm Shqiptare
  Top Channel Albania

  Ai sht nj qytet q fsheh shum nga historia e shqiptarve... Prse krkimet u ndaluan? far ndodhi me to? Ku fshihet varri i mbretit legjendar? Mos humbisni videon e plot t dokumentarit t gazetarit Marin Mema.
 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi


  Kujt i prket ky varr i lasht n Shqiprine e sotme
  •Jan 14, 2020

  Top Channel Albania

  Kujt i prket ky varr i lasht n Shqiprin e sotme? Prse shum studiues t huaj e krkonin? A fsheh ai dika t jashtzakonshme?

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi


  Fshatrat e panjohur shqiptare n zemr t Serbis. Zyrtarisht nuk ekzistojn - Gjurm Shqiptare
  Jan 18, 2020
  Top Channel Albania

  Si mbulohet ekzistenca e disa fshatrave shekullor shqiptar pak km nga Beogradi n Serbi? Prse pr ta nuk flitet kurr? Kamerat shqiptare hyjn pr her t par n keto fshatra.. Ndiqni t plot dokumentarin e gazetarit Marin Mema.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 19-01-2020 m 14:36

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pr: Gjurm Shqiptare - Lufta e madhe n Shqiperi

  Gjurm Shqiptare - Historia e panjohur e Ismail Qemalit.
  Rrfimi i jashtzakonshm
  7 dec. 2019
  Top Channel Albania

  Top Channel Albania
  Hoxha i panjohur i Ismail Qemalit - Gjurm Shqiptare
  Mar 7, 2020

  Kush sht ai q njihej si hoxha i Ismail Qemalit, por q sipas familjarve nuk ishte vrtet klerik? Ndiqni videon e plot t dokumentarit t gazetarit Marin Mema.  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 07-03-2020 m 17:40

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •