Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,705
  Faleminderit
  35
  92 falenderime n 86 postime

  Kalim t paligjshm kufiri e thirrje antishqiptare, antiterrori ndalon ekstremistin grek

  Report TV
  Publicerades den 8 nov. 2018
  GJIROKASTER - Ceremonia mortore pr Konstandin Kaifn u shoqrua edhe me incidente, pasi pjesmarrsit n kortezh, kryesisht ekstremist t ardhur nga Greqia, lshuan thirrje antishqiptare dhe ato pr t ashtuquajturin Vorio-Epir. N fund t funeralit, ata bllokuan aksin nacional Gjirokastr-Kakavij n hyrje t fshatit Bularat. Qarkullimi n kt segment ka qen i paralizuar pr rreth 10 minuta, deri n ndrhyrjen e policis. Burime nga Policia e Shtetit bjn me dije pr Report Tv, se jan arrestuar 4 persona, t dyshuar si organizator t bllokimit rrugs, por ata do t hetohen edhe pr kalim t paligjshm t kufirit dhe thirrjet raciste gjat ceremonis.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,150
  Faleminderit
  434
  521 falenderime n 439 postime

  Pr: Kalim t paligjshm kufiri e thirrje antishqiptare, antiterrori ndalon ekstremistin grek

  Pamjet ishin sikur ishim ne Gaza ne Palestine,sikur ishte ndonje manifestim i Hamasit apo i Hesbollahut.Edhe Isis do ta kishte zili nje ceremoni varrimi te tille.

  Dhe ne te gjithe kete rremuje dy gjera nuk u diskutuan,varrezat greke ne Shqiperi dhe Kisha Ortodokse Shqiptare qe me heshtjen e saj tregon se eshte nje kishe qe nuk egziston te pakten si shqiptare e per shqiptaret. Po kthehemi ne kohet e kaluara kur per te bere Shqiperine duhej te permbysej kisha ortodokse "e Fanarit" te asaj kohe.

  Jemi nje vend ku nuk kemi as shtet dhe as qeveri,megjithate kur nje popull pranon nje president hajdut keto gjera kalojn ne popull si gjera normale....
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 09-11-2018 m 13:50

 3. 2 antart m posht falenderuan SERAFIM DILO pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Kreksi (14-11-2018),murik (14-11-2018)

 4. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,268
  Faleminderit
  162
  114 falenderime n 101 postime

  Pr: Kalim t paligjshm kufiri e thirrje antishqiptare, antiterrori ndalon ekstremistin grek

  Shume e drejte qe nuk kemi shtet po sjemi edhe ne pozite te barabarte me grekun per hir te vertetes edhe pse aty nuk eshte greqia po nje pakice nacionaliste qe pretendojne thua se do bejne namin.
  Silence is golden.

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,150
  Faleminderit
  434
  521 falenderime n 439 postime

  Pr: Kalim t paligjshm kufiri e thirrje antishqiptare, antiterrori ndalon ekstremistin grek

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Shume e drejte qe nuk kemi shtet po sjemi edhe ne pozite te barabarte me grekun per hir te vertetes edhe pse aty nuk eshte greqia po nje pakice nacionaliste qe pretendojne thua se do bejne namin.
  He,he,me keto budalliqe vazhdoni qe aty nuk eshte greqia por nje pakice nacionaliste,jo po populli eshte ndryshe jo po intelektualet greke jane ndryshe e budalliqe te tilla. Aty ishte i gjithe kombi grek,me simbole dhe perfaqsues.

  Te barabarte nuk eshte e veshtire te behesh,mjafton ti thuash popullit te verteten ; " Do ndertojme kaq varreza greke se keshtu na i ka vene kusht greqia". Do i japim greqise kaq det (pa lajmeruar ameriken) se keshtu e ashtu na e ka kerkuar greqia..." Po hoqe ate idiotizmin e sekretit (qe na eshte futur ne dna dhe se heqim dot se na eshte bere trashgimeri) do shikosh qe edhe grekerit do mendohen 1000 here perpara do lloj kerkese. Sepse do ta kuptojne qe perpara do kaloje perballe opinionit publik.

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,705
  Faleminderit
  35
  92 falenderime n 86 postime

  Pr: Kalim t paligjshm kufiri e thirrje antishqiptare, antiterrori ndalon ekstremistin grek  Open/ "Ti vrasim shqiptart", zbardhen emrat e grekve q u arrestuan pas varrimit t Kacifas  Top Channel Albania
  Published on Nov 8, 2018
  http://top-channel.tv/programe/open/

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,705
  Faleminderit
  35
  92 falenderime n 86 postime

  Pr: Kalim t paligjshm kufiri e thirrje antishqiptare, antiterrori ndalon ekstremistin grek


  Kacifas, terroristi hero" Baze: Dulja si deputet i Agimit t Art - T Paekspozuarit 8.11.2018 PJ 1

  Ylli Rakipi. T Paekspozuarit
  Nov 9, 2018
  Te ftuar:
  Mero Baze, analist
  Andi Bushati - Analist

 8. #7
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,705
  Faleminderit
  35
  92 falenderime n 86 postime

  Pr: Kalim t paligjshm kufiri e thirrje antishqiptare, antiterrori ndalon ekstremistin grek

  Emri/ Ja kush sht koka e agjenturs greke n LSI


  Pamfleti Net
  Publicerades den 14 nov. 2018


 9. #8
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,459
  Faleminderit
  27
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Kalim t paligjshm kufiri e thirrje antishqiptare, antiterrori ndalon ekstremistin grek

  Sa per kulture informacioni Pamfleti eshte nje portal qe financohet nga Saimir Tahiri. Keshtu ia thane Rames tro ne sy deputetet gjerman te Bundestag-ut..

  Nuk e them kete se kam ndonje simpati per Vangjel Dulen apo Vasil Bollanon, perkundrazi! Por hapni syte me se informoheni o njerez..

  Thene shkoqur nga sherbimet sekrete gjermane, Gazeta Tema (Mero Baze) portal prane Edi Rames, Tiranapost (Mira Kazhani) portal prane Erion Veliajt dhe Pamfleti (Gjergj Zefi) portal prane Saimir Tahirit, dezinformojne publikun ne sherbim te grupeve mafioze...
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •