Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: Endrit Shani

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,131
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Endrit Shani

  Kompozitori i ri & i talentuar, i Kengeve te bukura Shqipe, hite & te suksesshme .

  Njė penė e spikatur e brezit te ri, me individualitet dhe premtuese pėr tė lėnė gjurmė.
  Kompozimi: Endrit Shani - Poezia: Alban Skenderaj
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 07-11-2018 mė 11:17

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,131
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Endrit Shani

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Vedat Ademi - Oqean

  Kompozimi: Endrit Shani - Poezia: Pandi Laēo

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,131
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Endrit Shani  Kompozimi: Endrit Shani - Poezia: Olti Curri

  Vendi I Katėrt nė Festivalin e Kėngės '52.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 11-01-2020 mė 11:50

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •