Vrasjet e pasluftės dhe Gjykata Speciale - Gani Geci, Nasim Haradinaj, Arianit Koci,


T7
Publicerades den 5 nov. 2018
Debati i jashtėzakonshėm nė PRESSING pėr vrasjet e pasluftės dhe Gjykatėn Speciale.

Tė ftuar Gani Geci, Nasim Haradinaj, Arianit Koci dhe Berat Buzhala.