Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763
  Faleminderit
  35
  92 falenderime n 86 postime

  Gjurm Shqiptare - Sa e pasur sht vrtet Shqipria?

  Gjurm Shqiptare - Sa e pasur sht vrtet Shqipria?
  Top Channel Albania
  Published on Nov 3, 2018
  Nntoka shqiptare fsheh pasuri t shumta... Sa naft, krom, bakr, e deri ar, argjend e platin fshihet nn kmbt tona? Prse t vrtetat fshihen? A kishte nj plan antikombtar pr shkatrrimin e industris shqiptare? Ndqini t plot dokumentarin e gazetarit Marin Mema. A sht Shqipria nj vnd I varfr me nntokte t art?

  http://top-channel.tv/programe/gjurme...


 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763
  Faleminderit
  35
  92 falenderime n 86 postime

  Pr: Gjurm Shqiptare - Sa e pasur sht vrtet Shqipria?  Pasuria e madhe q nuk shfrytzon Shqipria... - Gjurm Shqiptare
  4 apr. 2020  Top Channel Albania

  Cilat jan pasurit e mdha q nuk shfrytzonte Shqipria? far shkruhet n raportin pak t njohur? Prse hartuesi u trondit? far gjeti ai ktu.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763
  Faleminderit
  35
  92 falenderime n 86 postime

  Pr: Gjurm Shqiptare - Sa e pasur sht vrtet Shqipria?  KU SHKOI PASURIA E SHQIPTAREVE ?! - Gjurm Shqiptare
  2 maj 2020


  Top Channel Albania

  Prse u shkatrruan uzina, fabrika dhe ndrrmarje ? Si u pren agrume dhe ullishte ? eku i bardh, terapia e shokut, shtytja e vendeve fqinjve... far ndodhi n Shqipri pas renjes s regjimit komunist ?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •