Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 90 prej 90
 1. #81
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  “Lufra” dhe “Kosmonte Foods” i bashkohen “Firdeus”, shpėrndahen ndihma me ushqime nė Thumanė


  Shqiptaret per Shqiptaret

  "Shqiptaret per shqiptaret' ne News24 - 10 prill, 2020
  Pėrmes fondacionit tė tij “Firdeus” Naēi, sė bashku me kontributin dhe donacionet e dhuruara nga shqiptarėt, u ka mundėsuar shumė familjarėve dhe fėmijėve, qė tė buzėqeshin sėrish, pas njė kohe tė gjatė.

 2. #82
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  “Shqiptarėt pėr Shqiptarėt”, Emisioni 71 – 17 prill, 2020 – (I plotė) @News24 Albania
  18 apr. 2020

  Shqiptaret per Shqiptaret

  Quhet Mariglen Llapushi dhe ėshtė 14 vjeē. Pėr 13 vite ka jetuar me nėnėn pasi babai e braktisi nėnėn kur ajo ishte shtatzėnė. Disa ditė mė parė nėna e tij ndėrroi jetė ende pa mbushur 42 vjeēe nga njė sėmundje e rėndė e diagnostifikuar Leucemi. Pėr 13 vite Marigleni sė bashku me nėnėn dhe gjyshen kanė jetuar me qira nė njė dhomė tė vetme ku qiranė e paguanin nė fund tė vitit.
  14-vjeēari veē dhimbjes sė humbjes sė nėnės duhet tė kujdeset pėr gjyshen 82-vjecare, e cila vuan nga disa sėmundje e tė pėrballet me vėshtirėsitė ekonomike. Fjalėt e tij drithėruese janė: “S’mė zė gjumi, kam frikė se mė vjen qiraxhiu e mė nxjerr jashtė, s’kam t’i paguaj ndėrsa pėr tė ngrėnė mė ka lėnė pak ushqime mami”. Marigleni ėshtė nė klasėn e tetė, njė nxėnės me nota tė mira, e pėr shkak tė virusit COVID -19, mėsimet ėshtė i detyruar t’i ndjekė online, por nė telefonin e tij s’ka ofertė dhe ėshtė i detyruar qė tė rrijė nė dritare ku mundohet tė marri wi-fi nga njė familje aty pranė.
  Fjalėt e Mariglenit prekėn kėdo qė i dėgjoi, djali thotė se e ndjek emisionin “Shqiptarėt pėr shqiptarėt”. “Kur i’u shihja doja qė t’iu takoja. Nėna ime iku, ėshtė dhimbje pėr mua”,-shprehet ai.
  Pas rastit tė publikuar nė News 24 ka reaguar Elvis Naēi, personalisht vizitoi Mariglenin nė Gramsh dhe i tha se ajo qė ka nė zemėr do i kthehet nė realitet.

 3. #83
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Dy te moshuarit qe perloten Shqiptaret largohen nga shtepia e mankthit! Per ku nisen ata?

 4. #84
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  "I Qesh Buza Jetimit" Shqiptaret bejne me banese te re Mariglenin!
  •24 apr. 2020

 5. #85
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Shqiptaret per Shqiptaret

 6. #86
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Madheshtore! Lahen borxhet 10 mije euro te 3 femijeve jetime, ju dhurohet dhe banesa e re!

 7. #87
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Shqiptaret per Shqiptaret
  Streamed live 11 hours ago

 8. #88
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"

  “Shqiptarėt pėr Shqiptarėt”, Emisioni 74 – 8 maj, 2020 – (Pjesa 3 - I plotė) @News24 Albania
  9 maj 2020
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 09-05-2020 mė 12:59

 9. #89
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Shqiptarėt pėr Shqiptarėt”, Emisioni 75 – 15 maj, 2020 – (Pjesa 1 - I plotė)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 16-05-2020 mė 16:11

 10. #90
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Ballsh/U dilnin minjtė natėn, Elvis Naēi: Kjo ėshtė mesjetė! I dhuron shtėpi tė re jetimit

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •