Close
Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 90
 1. #61
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Historia e 2 te rinjve nga Zvicra qe mblodhen 184 mije franga per Shqiptaret!
  10 dec. 2019

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Burri me tre vajza jetime bėhen me shtėpi tė re, Elvisi: Do mbretėroje gėzimi dhe paqja tani
  •Dec 13, 2019


  Shqiptaret per Shqiptaret

  Ashtu siē u kishte thėnė se nė fund tė tunelit ka dritė Elvis Naēi i dorėzoi Jetmirit me tre vajza tė mitura ēelėsin e banesės sė re nė Pogradec.

  Elvisi: Jetmir, je bėrė babė e nėnė, tė paktėn kėtė ēelės do hyjmė, tė futemi pak nė gėzim. Pas sprovave tė mėdha ka gėzim. Ti mund tė shkojė tė punoje nė Maqedoni apo Greqi, por kėtė nuk do mund ta bėjė dot!
  Jetmiri: Nuk kam fjalė, kjo ėshtė shtėpi shumė luksozė, pas rrėnojės sime pashė njė shtėpi shumė tė saktė. Nuk kam fjalė nga emocionet.

  Vajza: Shumė faleminderit qė ma realizuat ėndrrėn time! Gjithmonė kam dashur njė shtėpi tė tillė!
  Elvisi: Do tė shikojmė mundėsinė pėr tė lidhur edhe njė pension. Princeshat tė jenė sa mė rehat dhe me kushte shumė tė mira. Ne na ke gjithmonė pranė. Tani tek ju tė mbretėrojė paqja dhe vajzat tė bėhen bamirėse.

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"

  [
  Telefonata qe perloti Elvisin! I nderoi jete djali, leket e mbledhura i dhuron per Shqiptaret!
  7 hours ago

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  “Shqiptarėt pėr Shqiptarėt”, Emisioni 64 – 13 dhjetor, 2019 – (I plotė)
  Dec 14, 2019
  Shqiptaret per Shqiptaret

  Historia tragjike e 14-vjeēari Renis Muca, i cili qėndroi nė koma pėr gati 3 muaj pas njė aksidenti dhe mė pas ndėrroi jetė nė njė klinike tė specializuar nė Ankara, preku zemrat e shqiptarėve. Familja e Renisit, tė gjunjėzuar nga humbja e djalit tė tyre, kanė bėrė sot njė gjest fisnik. Tezja e 14-vjeēarit teksa ėshtė bėrė pjesė e emisionit ‘Shqiptarėt pėr shqiptarėt’ nė ‘News24’ pėrmes njė lidhje telefonike, bėri publik edhe kėrkesėn e motrės sė saj, nėnės sė Renisit.
  Mes lotėsh dhe zėrin qė i dridhej, tezja e vogėlushit tha se tė gjithė fondet qė i kanė ngelur familjes nga kontributi i shqiptarėve pas thirrjes sė fondacionit Firdeues, do t’i kalojnė tė prekurve nga tėrmeti. Kjo deklaratė ka bėrė qė nė studio tė preken dhe tė pėrloten tė gjithė me gjestin e familjes Muēa.


  “Amaneti i nėnės sė Renisit, ėshtė qė kėto para tė kalojnė fondacionit tuaj, qė tė ndihmoni njė familje tė prekur nga tėrmeti. Jeni sot njerėzit mė tė besuar nė shqiptari. Ju jeni ata qė nuk hezitua.t Jeni njerėz me zemėr tė madhe. Zoti ju ndihmoftė pėr gjithēka dhe nė kėtė hap qė keni marrė vėlla.”, tha tezja e Renisit. Ndėrkohė, Elvis Naēi pasi falėnderoi pėr gjestin e kėsaj familje, tha se fondacioni “Firdeus” do ta rishohė kėtė kėrkesė. Naēi pohoi se gjendja ekonomike e familjes Muēa ėshtė e vėshtirė dhe do tė shihet mundėsia qė t’u ofrohet ndihma.  “Faleminderit motėr. Do donim shumė qė Renisi tė ishte bashkė me ne. Jetėn nuk e kemi ne nė dorė. Ja dolėm bashkė pėr hapin e parė pėr ta ēuar jashtė shqipėrisė, por ai shkoi nė botėn tjetėr. S’gjej fjalė pėr virtytin dhe zemrėn e madhe qė tregoni. E di qė nėna e Renisit ėshtė nė gjendje tė mirė, por kjo tregon njė zemėr tė madhe. Tė lutem do ta kėrkojė numrin tuaj, dhe do ta bisedojmė. Do tė takojė nėnėn dhe do ta shohim me hollėsi kėtė gjė, dhe pse keni zemrėn tuaj bujare. S’gjej fjalė.”, tha Elvis Naēi.

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Live nKosove Show
  live 11 hours ago

 6. #66
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Befasohen 4 jetimet! Kjo eshte nje nder suprizat me te bukura qe keni pare!
  Premiered 10 hours ago

 7. #67
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Shqiptaret per Shqiptaret 65
  Streamed live 15 hours ago
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 21-12-2019 mė 07:02

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  “Shqiptarėt pėr Shqiptarėt”, Emisioni 66 – 20 dhjetor, 2019 – (I plot
  Dec 21, 2019


  Shqiptaret per Shqiptaret

  Elvis Naēi ėshtė takuar me ish-profesoreshėn e inxhinerisė sė ndėrtimit zonjėn Luljeta Bozo. Inxhinierja 77-vjeēare Luljeta Bozo, e cilėsuar kėto ditė tė trishta pėr popullin shqiptar edhe si “gruaja qė vrau tėrmetin”, pasi me fjalėt e saj dha shpresė dhe pėrcolli dituri. Elvisi ishte sė bashku

 9. #69
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Shqiptarėt pėr Shqiptarėt”, Emisioni 66 – 20 dhjetor, 2019 – (I plotė)
  Dec 21, 2019
  Shqiptaret per Shqiptaret

  Elvis Naēi ėshtė takuar me ish-profesoreshėn e inxhinerisė sė ndėrtimit zonjėn Luljeta Bozo. Inxhinierja 77-vjeēare Luljeta Bozo, e cilėsuar kėto ditė tė trishta pėr popullin shqiptar edhe si “gruaja qė vrau tėrmetin”, pasi me fjalėt e saj dha shpresė dhe pėrcolli dituri. Elvisi ishte sė bashku me profesoreshėn nė Thumanė, njė nga vendet mė tė prekura tė tėrmetit tė 26 nėntorit.

 10. #70
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Shqiptaret per Shqiptaret [66]
  25,198 views•Streamed live 14 hours ago

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Elvisi ben trasnparencen e fondeve! Deri tani jane mbledhur 9.186 milion dollare!  Elvis Naēi
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 31-12-2019 mė 07:32

 12. #72
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  “Shqiptarėt pėr Shqiptarėt”, Emisioni 67 – 27 dhjetor, 2019 – (I plotė)

 13. #73
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Nene e bije kullojne ne lot teksa tregojne vuajtet e tyre! Telefonata qe ju ndryshoi jeten!
  •Jan 17, 2020

 14. #74
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Anėtarėt e familjes Sala nė shtėpinė e re, tė rindėrtuar nga Rita Ora
  Jan 16, 2020  Balkanweb Com

  Sot 6 anėtarėt e familjes Sala kanė hyrė nė shtėpinė e tyre tė re, ēelėsat e sė cilės ua dorėzoi kryebashkiaku Veliaj dhe kushėrira e Rita Orės, Amantia. “Kėto ditė kemi qenė me kryeministrin pėr hapjen e shtėpive tė reja qė u rindėrtuan pas tėrmetit, por nuk i bėn dot shteti gjithēka. Edhe nė Angli, edhe nė Amerikė shteti bėn aq sa ka takat, por ama secili bėn diēka shtesė. Vetėm ideja qė Rita ka njėqind koncerte e gjėra, por i vajti mendja dhe tha: Nuk i bėj dot tė gjitha, por njė shtėpi do ta bėj, njė njeri do ta ndihmojmė”, tha ai, duke kujtuar bisedėn qė pati me kėngėtaren shqiptare ditėt e para pas tėrmetit.

  Familja Sala falenderuan kryebashkiakun Veliaj dhe kėngėtaren Rita Ora pėr shtėpinė e re. E emocionuar, Edlira Sala tha se nuk kishte mundur qė tė sistemonte fėmijėt e saj nė njė banesė tė tillė. “S’e kisha menduar ndonjėherė nė jetėn time qė njė kėngėtare do vinte tė mė bėnte shtėpinė kėtu. E falenderoj shumė madje, qė e bėri kėtė pėr familjen time. Unė kam mbi 20 vite martesė, nuk arrita tė bėj diēka”, u shpreh ajo.

 15. #75
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  #Shijak #TopChannel
  “Rrėnjė Shqiptare” ndėrton 3 shtėpi nė Shijak/ Marin Mema: Koha pėr punė jo fjalė
  1 feb. 2020

  Top Channel Albania

  Disa ditė pas tėrmetit tė 26 Nėntorit Top Channel nga Shijaku solli historinė e 87 vjeēarit Halit Subashi, shtėpia e tė cilit dhe dy djemve u shkatėrrua nga vala tėrmetit. Dhimbjet pėr shtėpitė e rrėnuara dhe vuajtjeve nė ēadėr, Halitit dhe 13 antarėve tė familjes i janė zėvendėsuar nga gėzimi.

 16. #76
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Shqiptaret per Shqiptaret Emisioni i Pare - Sezoni 3
  22,981 views•Streamed live 17 hours ago

 17. #77
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  “Shqiptarėt pėr Shqiptarėt”, Emisioni 68 – 13 mars, 2020 – (I plotė)
  •14 mars 2020

 18. #78
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Shqiptaret per Shqiptaret - KoronaVirusi momentet e veshtira qe duhen kaluar!
  17 ore me pare

 19. #79
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  20 mars 2020

  Shqiptaret per Shqiptaret

  "Shqiptaret per shqiptaret' - 20 mars, 2020
  Koronavirusi, i njohur si COVID-19 duket se po gjunjėzon botėn. Njė pjesė e mirė e shteteve tė prekura pothuajse janė izoluar, duke na dhėnė pėrherė tė parė nė histori pamjen e njė bote tė heshtur, ku duket se gjithēka ka ngelur pezull.

  Ky virus i cili u shfaq nė qytetin Wuhan tė Kinės nė dhjetor tė vitit 2019, u pėrhap me njė shpejtėsi marramendėse nė tė gjithė globin. Sipas tė dhėnave zyrtare Pandemia e koronavirusit ka infektuar mė shumė se 244,601 njerėz, dhe tė paktėn mbi 10,031 tė tjerė kanė vdekur, mė shumė se gjysma e tyre janė jashtė territorit tė Kinės. Sipas raportimeve, personat e infektuar janė zbuluar nė tė paktėn 150 vende tė ndryshme.

 20. #80
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,453

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  "Na ndryshoi jeta”. Vogėlushi mblidhte kanaēe nė plehra, historia e plotė e familjes Ēuko… (Emis.70)
  •3 apr. 2020


  Shqiptaret per Shqiptaret

  Emisioni "Shqiptaret per shqiptaret" ne News24 - 3 prill, 2020

Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •