Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 51 prej 51
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Shqiptaret per Shqiptaret 62
  Started streaming 95 minutes ago

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"

  Termetet trondisin Shqiperine! Shumė familje kanė nevojė pėr ndihmėn tonė! Earthquakes rattle Albania! Many families need our help!
  Bashkohu me ne, ndihmo edhe ti! Join us, donate
  https://www.gofundme.com/f/elvisnaci
  Pay pal: fondacionifirdeus1@gmail.com
  Adresa e Te dhenat bankare ne Zvicėr: Name: Firdeus
  Adresse: Uetikon am See
  Konto Nr.: 15-387081-5
  IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"
  Shqiptaret per Shqiptaret [62] Maratona e bamiresise!
  Streamed live 15 hours ago

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Mblodhen 20 mije euro te kuronin vajzen, ajo i nderoi jete te gjithe shumen e dhuron per Shqiptaret!

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Madheshtore, dhuron live 1.5 milion Euro
  Dec 1, 2019

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Shqiptaret per Shqiptaret - Maratona e Bamiresise
  Streamed live 14 hours ago

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Ja shuma marramendėse qe dhuruan pėr tė prekurit nga termeti familja mė e pasur shqiptare
  Dec 3, 2019
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 04-12-2019 mė 16:00

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Telefonata shokuese - Une po vdes nga kanceri dhe 35 mije euro dhuroj per ata qe do te jetojne
  Dec 4, 2019

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"

  Nuk eshte Shqiptar, telefonon live dhe dhuron 85 mije euro per Shqiptaret!
  •Dec 5, 2019


 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Elvis Naēi tregon nga cili shtet dhuruan me shumti para shqipetaret
  Dec 5, 2019

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Prifti qe telefonoj Elvis Naēin -ajo qe tha Prifti ishte madheshtore
  Dec 5, 2019

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •