Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,829

  Liverpool vs Crvena Zvezda 4-0 All Goals & Highlights 2018

  (E plotėsuar) - Xherdan Shaqiri ėshtė duke shkėlqyer me Liverpool nė Ligėn e Kampionėve. Futbollisti me orgjinė shqiptare, u besua si titullar sonte nga Jurgen Clopp, nė sfidėn e Liverpool kundėr Crvena Zvezdės.

  Nė minutėn e 45` tė ndeshjes, Shaqiri u bė protagonist, pasi dha asistin e golit tė dytė pėr Liverpool, qė dyfishoi me Salah. Shaqiri merr njė pas nga jashtė zone dhe menjėherė e shėrben te Salah, qė ndodhet afėr portės kundėrshtare. Futbollisti egjiptian dėrgon topin nė rrjetė, duke i ēuar shifrat nė 2-0 kundėr skuadrės serbe.

  Sakaq goli i parė pėr Liverpool u shėnua nga Firmino nė minutėn e 20` tė takimit. Nė rast se sfida mbyllet me fitoren e Liverpool, skaudra e Jurgen Clopp shkon kuotėn e 6-tė pikėve nė renditje.


  Shaqiri me asistim fantastik te goli i Salah, pėr epėrsinė 2:0 tė Liverpoolit
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 24-10-2018 mė 16:52

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,829

  Pėr: Liverpool vs Crvena Zvezda 4-0 All Goals & Highlights 2018


 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,829

  Pėr: Liverpool vs Crvena Zvezda 4-0 All Goals & Highlights 2018

  Liverpooli arriti tė mposhtė me rezultatin e pastėr 4-1 uellsianėt e Cardiffit dhe tė shkėputet momentalisht nė krye tė kampionatit anglez, nė pritje qė edhe Manchester City tė luajė ndeshjen e radhės.
  Xherdan Shaqiri ėshtė bėrė edhe njė herė tjetėr protagonist me bluzėn e Liverpool, duke arritur tė shėnojė gol nė fitoren e thellė 4-1 tė “The Reds” ndaj Cardif.

  Lojtari nga Kosova qė pėrfaqėson Zvicrėn, po kalon njė moment mjaft tė mirė me skuadrėn e Klopp dhe pse ky i fundit nuk e kishte vendosur nė formacion, sėrish Shaqiri arriti tė tregojė vlerat.

  Sulmuesi realizoi golin e tretė pėr skuadrėn e tij, ndėrsa lojtari i ndeshjes ishte Mane me dy gola e njė tjetėr u shėnua nga Salah.

  Me kėtė fitore, Liverpool mban vendin e parė nė Premier League me 26 pikė.

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pėr: Liverpool vs Crvena Zvezda 4-0 All Goals & Highlights 2018

  Liverpool sivjet do ece Shume. Uroj te fitoj Champions & Premier League
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •