Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  "Masakra nn dallg" - Pamje ekskluzive t metodave q prdoren n peshkimin e paligjshm- Top Story

  "Masakra nn dallg" - Pamje ekskluzive t metodave q prdoren n peshkimin e paligjshm- Top Story

  Top Channel Albania
  Publicerades den 11 okt. 2018
  Top Story, nj cikl dokumentarsh politiko-investigativ, q transmetohet do t Mrkur, ora 21:00, n Top Channel.
  Top Story transmetoi pamje ekskluzive masakrn nn ujore, q po i bhet detit do dit nga njerz t paprgjegjshm. Peshkimi i paligjshm me dinamit, rrjeta, elektrik dhe helme jan disa nga metodat e prdorura sfundmi, ku kan shkatrruar bregdetin shqiptar.
  Investigimi i Top Story zbrtheu me dokumenta t gjitha metodat e paligjshme t peshkimit, zhdukjen e specieve t rralla si Korali i Kuq dhe tregtimin e specieve t ndaluarat si Dateri, q sot serviren n shumicn e restoranteve n Tiran.
  Top Story transmetoi pamje t rralla, nga Jugu n Veri, t t gjith vijs bregdetare, t bots nnujore e cila sht masakruar pa kriter.
  Dokumentari pasqyroi edhe dshtimin e institucioneve pr t frenuar kt fenomen.


 2. #2
  Peace and love
  Antarsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime n 61 postime

  Pr: "Masakra nn dallg" - Pamje ekskluzive t metodave q prdoren n peshkimin e paligjshm- Top

  Injorance,babezi,mjerim intelektual,mungese largpamesie,mungese shteti...rrumpallhone me i fjale

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •