Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,150
  Faleminderit
  434
  521 falenderime n 439 postime

  Pr: Pse Edi Rama sht sot nj diktator

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Nje pyetje kam, kur jeni te dy kundra rames pse jeni gjithmone me mendime te ndryshme!?


  Ti mos e beson vertet se jane kundra Rames ! Se po te ishin kundra Rames do ishin dhe kundra Metes,Rucit,Berishes etj etj...

  Jane kundra Rames vetem per momentin,se pa Ramen nuk vine dot ne pushtet.

 2. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  Lazo (15-10-2018)

 3. #22
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,459
  Faleminderit
  27
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Pse Edi Rama sht sot nj diktator

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Nje pyetje kam, kur jeni te dy kundra rames pse jeni gjithmone me mendime te ndryshme!?
  Kundra Rames ne njejes.
  Se te te dhimbsen Haklajt me teper se ajo vajza qe u perdhunua je me shume sesa me Ramen..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 4. #23
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,459
  Faleminderit
  27
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Pse Edi Rama sht sot nj diktator

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Ne nuk kemi pse rebelohemi si Trampi me Hillary,ne kemi metota te tjera. Ne mbyllim 21 janarin,mbyllim Gerdecin,mbyllim Cezin,japim edhe 15 milion euro per nje pallat,selektiv. Pse do rebelohemi kur bashke zgjedhim si presidentin si kryetarin e parlamentit.

  Pastaj jemi apo nuk jemi opozite per luften kunder krimit dhe korrupsionit dhe zgjedhje te lira dhe te ndershme ! Po te rebelohemi lejm vjerr, kuneter,kalamaj pa miliona !
  Sigurisht qe nuk do rrebelohen amerikanet se akuzojne Hillaryn per korrupsion, apo sepse ka financuar me fondacionin e saj vendet e gadishullit arabik qe kane mbeshtetur ISIS...
  Parimet vlejne vetem kur ke Rilindjen perballe...
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •