Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,596
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Memorial pėr vendin ku u rrit Presidenti Rugova -

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 05-10-2018 mė 15:15

 2. #2
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Memorial pėr vendin ku u rrit Presidenti Rugova -

  Te ndjerin sa ishte gjall e fyen dhe denigruan rende! Vetem se ne ndryshim nga Thaēi, ne kulmi e luftimeve, nuk u largua nga Dardania ndonese nuk ishte pjestar i ushtrise ēlirimtare..
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Memorial pėr vendin ku u rrit Presidenti Rugova -

  Perveē Rugoves qe memorialet dhe bustet i meriton...edhe se busti nuk ishte ndonje veper kush e di... ajo qe bie ne sy ishte a ishin flamuret dardan....

  Sikur po behet lemsh kjo puna e flamurve,po behet me tifozllik ekipesh. Ca perdorin flamurin me harten e Kosoves,Vetvendosja perdor flamurin kuq e zi,keta perdorkan ate dardan,mungon edhe ndonje flamur Ilir apo i Lidhjes se Prizrenit dhe jemi ne rregull...Do ket Kosova me shum flamuj se sa Ramushi ka zevendeskryeministra.

  Ramushi i beri 100 zevendesministra apo akoma me 60 a 70 e ca eshte ?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga SERAFIM DILO : 13-10-2018 mė 22:38

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  Kreksi (28-11-2018)

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Memorial pėr vendin ku u rrit Presidenti Rugova -

  Ata jane 80 zevensa qe do ti kushtoje Kosoves me penzione. ...keta e fituan lloton. ..
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,596
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Memorial pėr vendin ku u rrit Presidenti Rugova -

  Nė demokraci nuk ka pushtet tė pėrhershėm, por qeverisje pėr njė periodė tė caktuar.
  Demokracia ėshtė qka deshiron ki drejt.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 29-11-2018 mė 05:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •