Dy femra njihen tek stacioni i autobuzit dhe diskutojn pr bijat e tyre.

Thot njra:
Vajza ime sht 25 vjee.
Para 3 vjetsh kishte lidhje me nj avokat t pasur q kishte Porsche
N fejesn e saj bm nj fest t t themmadhshtore!
t t them muzik, orkestr, shum njerz!. por brenda muajit u ndan.

M pas u lidh me nj doktor me Ferrari. Ai kishte m shum para
U fejuan dhe bn nj aheng q zgjati 3 dit.
Por nuk zgjati. Pr 2 muaj u nda dhe nga ai.

M vone u martua me nj politikan.
t t them lek me bollk Bj hesap kur u martuan bm nj fest q u shurdhua e gjith bota.
Por dhe me at u ndan pas nj muaji

Tani koht e fundit ka njohur nj Drejtor banke
Aty t shohsh lek Vila, makina
Kur u njohn shkuam ta festojm n klub dhe qerasi gjith njerzit.
Por dhe me at nuk shkojn mir ka mundsi t ndahen.

Por leri t miat aman, ja m thuaj ti M thuaj pr vajzn tnde.

Ε t t them dhe e jona kur* sht, por nuk e festojm kaq shum!!!