Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,843

  Gzim Selmani, sht shqiptari i par q shkel n kompanin m t madhe t werstling n bot WWE.

  UFC - MMA
  Published on Sep 27, 2018
  Gzim Selmani vs Toma Simonič Final Fight Championship


  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,843

  Pr: Gzim Selmani, sht shqiptari i par q shkel n kompanin m t madhe t werstling n bot WW

  UFC - MMA
  Published on Sep 27, 2018
  UFC Full Fight Cage Warriors 01: Oli Thompson Vs Gzim Selmani


 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,843

  Pr: Gzim Selmani, sht shqiptari i par q shkel n kompanin m t madhe t werstling n bot WW

  Mundsi Gzim Selmani, i njohur si Rezar, hyri n histori pasi u b shqiptari i par q fitoi nj titull kampion n RAW, WWE.

  Rezar s bashku me partnerin e tij Akam, t cilt formojn dyshen AOP, fituan titullin kampion pr skuadrat dyshe (Tag Team).Gzim Selmani lindi m 16 qershor t vitit 1994 n Amsterdam t Holands, i cili njihet edhe ndryshe si Psikopati Shqiptar, sht nj munds profesionist i specializuar n artet marcilale dhe kampion i peshave t renda n Kickbox.


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •