Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,150
  Faleminderit
  434
  521 falenderime nė 439 postime

  Pėr: Rasti Xhisiela dhe organizata e strukturuar e Rilindjes

  Po te ishe nga ata qe je krefur per aferat korruptive te PD do te mjaftonte nje shprehje e thjeshte : qe tipa si Berisha e Basha jo e jo qe nuk duhet te drejtojne PD por duhet te heqin dore nga politika... Kjo eshte pika e pare nga ku mund te fillohet a te perfitohet e drejta per te denoncuar krimin dhe korrupsionin..

  Po ta rikujtoj qe mbas 4 vjetesh opozit te shokut Sali,sot kemi president Ilir Meten (me mbeshtetjen e te gjithe PD) dhe kemi kryetar parlamenti shokun Gramoz (me votat e pjeseshme te PD)

 2. #22
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,459
  Faleminderit
  27
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Rasti Xhisiela dhe organizata e strukturuar e Rilindjes

  Une nuk isha, por jam. Nuk votoj qe prej shume shume vitesh.
  Prandaj aludime rreth meje s'ka shanse te bej asnjeri e aq me pak nje virtual si ti qe s'me njeh!!

  Sa per injorancen tende Meta u be president me votat e PS-LSI, sikunder edhe Gramozi nuk kishte nevoje per 2 vota djathtas per tu zgjedhur kryetar parlamenti.

  PS: Nuk eshte turp te perdoresh makine llogaritse, qofte edhe per mbledhje/zbritje..
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,150
  Faleminderit
  434
  521 falenderime nė 439 postime

  Pėr: Rasti Xhisiela dhe organizata e strukturuar e Rilindjes

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Une nuk isha, por jam. Nuk votoj qe prej shume shume vitesh.
  Prandaj aludime rreth meje s'ka shanse te bej asnjeri e aq me pak nje virtual si ti qe s'me njeh!!

  Sa per injorancen tende Meta u be president me votat e PS-LSI, sikunder edhe Gramozi nuk kishte nevoje per 2 vota djathtas per tu zgjedhur kryetar parlamenti.

  PS: Nuk eshte turp te perdoresh makine llogaritse, qofte edhe per mbledhje/zbritje..
  E vertet,e vertet kam njefare injorance persa i perket numurimit te votave. Tani meqe Meta nuk u zgjodh me votat e PD,PD ishte kundra apo pro zgjedhjes se Metes ?
  Ti duhet ta dish apo jo ? Se nje parti qe eshte kunder krimit dhe korrupsionit nuk mundet te jete dakort me Meten president !
  Tani,nga dija a dituria jote,kush ishin keta parlamentar nga PD ose edhe simpatizant te PD qe ishin ose jane kunder zgjedhjes se Metes president. Na ndrixhon pak,pati ndonje kundershtim a qofte edhe ndonje mini proteste... Apo kur vjen puna per pazar turpi haet edhe me buke...

  Se dolem nga tema kot,por kjo per te treguar qe jo vetem PD por edhe simpatizantet e saj jane njesoj si socialistet...

 4. #24
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,459
  Faleminderit
  27
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Rasti Xhisiela dhe organizata e strukturuar e Rilindjes

  S’ka problem nje nga mjeshtrit e tua eshte dalja nga tema.

  Ben pyetje, ngre aludime per barazime, pastaj kur te permend kushtet shtese te BE-se, apo shqiptaret qe duan vetem te ikin, te dhimbsen Haklajt!

  Jo vetem qe e kam urryer kete « punen e simpatizantit », por edhe per etike nuk ja lejoj vetes ta etiketoj dike pa e njohur.
  Mund te thoja edhe per parafolsin qe thelle thelle ka nje simpati per ngjyren e kuqe te shnderuar ne mavi, mirepo shijet nuk diskutohen..


  PS: Ke filmat e NDRIXHIM Xhepes e ke degju fjalen « ndrixhon »?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Duke_Of_Arberia : 30-09-2018 mė 18:29
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,150
  Faleminderit
  434
  521 falenderime nė 439 postime

  Pėr: Rasti Xhisiela dhe organizata e strukturuar e Rilindjes

  Pyetjes nuk ju pergjigje,PD ishte kunder apo pro zgjedhjes te Metes ? Apo nuk e di...

  Po je simpatiant,se dy votat e PD per shokun Gramoz te duken normalitet...Kur duhej te ishte bere nami,dhe i quan dy vota te djathta !

 6. #26
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,459
  Faleminderit
  27
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Rasti Xhisiela dhe organizata e strukturuar e Rilindjes

  Po mire mo Ndrixhim, keto standartet e tua norvegjeze tek ne gjete t’i kerkosh?

  Pse vegjetuan socialistet e Nanos per te votuar Topin president?
  Pse fale deputeteve te dal nga opozita beri Rama nje sere ndryshimesh kushtetuese ne mandatin e pare?
  Akoma me keto ti..
  Per me teper as te shkon ky roli kur shtiresh si naiv.

  Ti pyesim pak gjermanet ē’mendojne per bashkqeverisjen e te djathteve te Merkelit me social-demokratet?
  Do thone edhe italianet e bene bloz tu kriju ēdo vit nga 1 qeveri me forca qe s’kane lene akuze pa i bere njeri-tjetrit, po ama e bejne here pas here Italine lider ne industrine e automobileve, ne agrikulture, ne mode dhe ne art...

  PS: Me pak sforco edhe mund te te jepja ndonje leksion mbledhje/zbritje. Por me histori multipartizmi s’te ndihmoj dot..
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •