Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    25-04-2008
    Vendndodhja
    Durres
    Postime
    195

    Exorcism Islamik vetem me Kuran dhe lutje

    Dr. Muhamed muhamedest@gmail.com Kurrsesi mos u deshperoni vetem Zotit mbeshtetjuni, nese jeni myslimane! Nuk ka imponim ne fe. Emaili im eshte gjithmone I hapur per ju. Paqe!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga aspira : 26-09-2018 mė 11:08 Arsyeja: Gabime ne shkrim

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    25-04-2008
    Vendndodhja
    Durres
    Postime
    195

    Pėr: Exorcism Islamik vetem me Kuran dhe lutje

    A keni endrra te frikshme? A shihni ne endrra fusha te gjera..apo sikur bini nga lartesite ose sikur ju perndjekin? A keni dyshime per njerezit dhe miqte e afert? A ndjeni nje ngushtim te madh ne kraharor? A shikoni kafshe ne endrra? A jeni gati perhere te lodhur ,te keputur? Kushdo qe I ka keto simptoma, le te me dergoje emailin e mesiperm sa me shpejt...! Paqe

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-05-2019
    Postime
    1

    Pėr: Exorcism Islamik vetem me Kuran dhe lutje

    Per ate Zot, qe prej femijerise i shoh keto endrra. Tere jeta me ka vajt vrap e lufte. E gjej veten neper rruge e kryqezime, neper banesa te braktisura, fusha, pyje, trena e vende te erreta. Kam pak qe kam hyre ne Islam por pergjigjia e ketyre pyetjeve me ngeli mister. Koloni te tere me qen/ujqer qe me perndjekin neper endrra e njerez njeri pas tjetrit qe me sjellin vetem zhgenjim ne realitet. S’e kam marr vesh ndonjehere arsyen. Nese ke ndonje info specifike se ca kuptimi kan gjith keto do te te konsideroja vertet rob te nderuar tek Allahu. Paqia dhe meshira e Tij qofte mbi ty

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •