Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763
  Faleminderit
  35
  92 falenderime nė 86 postime

  Makinat e komunizmit, pasioni i 40 vjeēarit nga Shkodra

  Me Ziz nga Anglia/ Makinat e komunizmit, pasioni i 40 vjeēarit nga Shkodra

  Top Channel Albania
  Published on Sep 23, 2018
  Gent Jakupi ka qenė fėmijė kur u pėrmbys sistemi, por sot ėshtė nga ata pak persona qė vijon tė ketė pasionin pėr Ziz-in e kohės sė komunizmit. Madje me kėtė makine ka udhėtuar nga Anglia nė Shqipėri.
  1.“Njė rast na ndaloi policia gjermane dhe na tha ju lutėm ejani nė komisariat pasi jemi mbledhur pėr tė bėrė njė foto me kėtė automjet”, tha Gent Jakupi.

  2.I pyetur se si ėshtė reagimi i njerėzve kur e shohin me njė makinė tė tillė, ai pėrgjigjet: “Dy fjalė, bravo tė qoftė!”
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 24-09-2018 mė 14:48

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-09-2020
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Makinat e komunizmit, pasioni i 40 vjeēarit nga Shkodra

  e shkėlqyeshme pėr muzeun, jo shumė e mirė pėr ngarje

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •