Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,812

  Makinat e komunizmit, pasioni i 40 vjearit nga Shkodra

  Me Ziz nga Anglia/ Makinat e komunizmit, pasioni i 40 vjearit nga Shkodra

  Top Channel Albania
  Published on Sep 23, 2018
  Gent Jakupi ka qen fmij kur u prmbys sistemi, por sot sht nga ata pak persona q vijon t ket pasionin pr Ziz-in e kohs s komunizmit. Madje me kt makine ka udhtuar nga Anglia n Shqipri.
  1.Nj rast na ndaloi policia gjermane dhe na tha ju lutm ejani n komisariat pasi jemi mbledhur pr t br nj foto me kt automjet, tha Gent Jakupi.

  2.I pyetur se si sht reagimi i njerzve kur e shohin me nj makin t till, ai prgjigjet: Dy fjal, bravo t qoft!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 24-09-2018 m 13:48

 2. #2

  Pr: Makinat e komunizmit, pasioni i 40 vjearit nga Shkodra

  e shklqyeshme pr muzeun, jo shum e mir pr ngarje

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •