Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,595
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Hamit Topalli, i suksesshėm si sportist por tani edhe si trajner  Hamit Topalli djaloshi me prejardhje nga Dubrava e Kaēanikut i cili jeton dhe vepron nė Zvicėr ėshtė njėri prej sportistėve tė paktė shqiptar qė ka bėrė karrierė nė sportet luftarake nė shtetin helvetik, njėherit si sportist aktiv por tani edhe si trajner. Me sportet luftarake filloi qysh nė moshėn 10 vjeēare, njėherit nė ThaiBoks kurse mė pas edhe nė karate. Gjatė karrierės sė tij ka arritur shumė suksese, ndėrkohė qė ėshtė vlerėsuar edhe si ekspert i madh i karatesė ku ka marr shumė mirėnjohje si nė Zvicėr ashtu edhe nė botė. Tani ai ka dy shkolla mjaft tė njohura nė kantonin e ST.GALLENIT, nė Will dhe Niederuzwil, ku edhe nuk po mungon suksesi, andaj tė jesh pjesė e kėsaj shkolle ėshtė mjaft e rėndėsishme sepse suksesi ėshtė i garantuar.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •