Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1

  Hamit Topalli, i suksesshm si sportist por tani edhe si trajner  Hamit Topalli djaloshi me prejardhje nga Dubrava e Kaanikut i cili jeton dhe vepron n Zvicr sht njri prej sportistve t pakt shqiptar q ka br karrier n sportet luftarake n shtetin helvetik, njherit si sportist aktiv por tani edhe si trajner. Me sportet luftarake filloi qysh n moshn 10 vjeare, njherit n ThaiBoks kurse m pas edhe n karate. Gjat karriers s tij ka arritur shum suksese, ndrkoh q sht vlersuar edhe si ekspert i madh i karates ku ka marr shum mirnjohje si n Zvicr ashtu edhe n bot. Tani ai ka dy shkolla mjaft t njohura n kantonin e ST.GALLENIT, n Will dhe Niederuzwil, ku edhe nuk po mungon suksesi, andaj t jesh pjes e ksaj shkolle sht mjaft e rndsishme sepse suksesi sht i garantuar.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •