Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1

  Fabiana Bytyqi, shqiptarja e par q fiton titullin e Kampionatit Botror n boks

  BOX LIVE PRAHA - Fabiana Bytyqi vs. Evgeniya Zablotskaya

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 24-09-2018 m 05:25 Arsyeja: Fabiana Bytyqi, shqiptarja e par q fiton titullin e Kampionatit Botror n boks

 2. #2

  Pr: Fabiana Bytyqi, shqiptarja e par q fiton titullin e Kampionatit Botror n boks

  Shqiptarja 22 vjeare me nnshtetsi t ekis pr 10 runda u ndesh me britaniken Denise Castle.

  Bytyqi dhe Castle u ndeshen n kategorin atom pr titullin e m t mirs n bot n nivelin WBC.

  Me vendimin e juris, Fabiana Bytyqi u shpall kampione bote n boks n WBC.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 3. #3

  Pr: Fabiana Bytyqi, shqiptarja e par q fiton titullin e Kampionatit Botror n boks

  Fabiana Bytyqi, kampionia e ekis n boks!Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •