Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Joshua mbetet kampion bote, nokauton boksierin rus Povetkinin

  Anthony Joshua ka arritur tė mbrojė titullin e botės nė boks, duke e nokautuar nė Londėr sonte boksierin rus, Alexander Povetkin.
  Raportohet se Joshua ka arkėtuar 20 milionė funte (22.21 milionė euro), kurse Povetkin gjashtė mhttps://twitter.com/hashtag/JoshuaPovektin?

  https://twitter.com/hashtag/JoshuaPo...rc=twsrc%5Etfw

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 23-09-2018 mė 08:36

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,243
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Joshua mbetet kampion bote, nokauton boksierin rus Povetkinin

  Kampion do ngelet edhe per nje kohe shume te gjate, ka klas stil dhe shume force!
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •