Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,764

  Joshua mbetet kampion bote, nokauton boksierin rus Povetkinin

  Anthony Joshua ka arritur tė mbrojė titullin e botės nė boks, duke e nokautuar nė Londėr sonte boksierin rus, Alexander Povetkin.
  Raportohet se Joshua ka arkėtuar 20 milionė funte (22.21 milionė euro), kurse Povetkin gjashtė mhttps://twitter.com/hashtag/JoshuaPovektin?

  https://twitter.com/hashtag/JoshuaPo...rc=twsrc%5Etfw

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 23-09-2018 mė 07:36

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,510

  Pėr: Joshua mbetet kampion bote, nokauton boksierin rus Povetkinin

  Kampion do ngelet edhe per nje kohe shume te gjate, ka klas stil dhe shume force!
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •