Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Exclamation Nj konsultim me mjekt e forumit ju lutem

  Prshndetje!
  Kam rreth 3 muaj q kam nj dhimbje n krahun e majt t barkut. Jam vizituar dhe kam br eko dhe m thon q nuk ke gj. Mirpo dhimbja m vazhdon. Zakonisht dhimbjen e kam kur ngrihem n mngjes nga krevati pr rreth 2 or. Mirpo ajo q m udit sht se m shum m dhmb kur ul kokn. Dmth kur ul kokn me trup drejt m shtrngon pa mas dhimbja n krahun e majt t barkut.
  Faleminderit pr prgjigjen.
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,161
  Faleminderit
  152
  105 falenderime n 93 postime

  Pr: Nj konsultim me mjekt e forumit ju lutem

  Zgjohu ne dreke mbase do ndihesh me mire
  Silence is golden.

 3. #3
  Freestyler Maska e auiu
  Antarsuar
  04-09-2004
  Vendndodhja
  Korce
  Postime
  181
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 3 her n 1 postim

  Pr: Nj konsultim me mjekt e forumit ju lutem

  Pershendetje.
  Pervec ekos abdominale a keni kryer ndonje analize apo egzaminim tjeter?
  A keni probleme me urinimin apo jashteshqitjen?
  A ju shtohet dhimbja nga konsumimi i ndonje lloj ushqimi apo pije te vecante?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •