Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,765

  Shqiperi-Izrael, atmosfere festive ne Elbasan | ABC News Albania

  7 sep. 2018
  Pamja ėshtė ajo e njė qyteti qė pret njė ndeshje tė rėndėsishme.

  Edhe pse qytetarėt kėtu janė tė qetė dhe i marrin gjėrat shtruar, sėrish nė Elbasan e kupton mė sė miri se kėtu do tė luajė kombėtarja e futbollit.

  Sa mė shumė afrohesh drejt stadiumit "Elbasan Arena", aq mė shumė tė tėrheq vėmendjen prania e suvenireve tė shumtė, flamuj, shalle, fanela tė moshave tė ndryshme dhe pamjeve gjithashtu tė shumėllojshme.

  Jo vetėm qė tifozėt presin njė lojė tė mirė dhe njė fitore nga ekipi pėrfaqėsues ndaj Izraelit, nė sfidėn e parė tė Ligės sė Kombeve.

  Edhe ata qė merren me tregti apo biznes, duan qė ky duel t'u sjellė sa mė shumė tė ardhura, dhe shpresa ėshtė qė numri i tifozėve nė tribuna tė jetė i madh.

  Informacionet nga Elbasani thonė se interesimi ėshtė vėrtet i lartė, pavarėsisht nga humbjet radhazi nė miqėsore tė skuadrės sė trajnerit Panuēi.

  Janė shitur shumė bileta, ndėrsa nė stadium do tė ketė shqiptarė nga tė katėr anėt e vendit.

  Policia ka deklaruar se ka marrė tė gjitha masat, duke angazhuar qindra forca, ndėrsa janė pėrcaktuar rrugėt dhe sheshet nė tė cilėt do tė ndalohet kalimi i mjeteve, pėr tė mos pasur probleme kur tifozėt tė vijnė pėr tė parė takimin.

  Besohet se edhe siguria ėshtė nė nivele maksimale, aq mė shumė qė nė "Elbasan Arena" luan Izraeli, njė nga ekipet pėrfaqėsuese mė tė rrezikuar nė botė nga sulme tė dhunshme./abcnews.al


 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,765

  Pėr: Shqiperi-Izrael, atmosfere festive ne Elbasan | ABC News Albania  TotalFootball
  Publicerades den 7 sep. 2018
  Shqiperi Izrael 1-0 Xhaka Goal ~ Goli dhe Intervista pas ndeshjes
  Xhaka Goal ~
  Goli dhe Intervista pas ndeshjes

  Video eshte mare nga Digitalb Superspot
  Video is hosted from Digit Alb SuperSport
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 08-09-2018 mė 01:25

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,765

  Pėr: Shqiperi-Izrael, atmosfere festive ne Elbasan | ABC News Albania

  [QUOTE=Akuamarini;3838149][video=youtube;x6-AIFEcq5o
  TotalFootball
  Publicerades den 7 sep. 2018
  Shqiperi Izrael 1-0 Xhaka Goal ~ Goli dhe Intervista pas ndeshjes
  Xhaka Goal ~
  Goli dhe Intervista pas ndeshjes

  Video eshte mare nga Digitalb Superspot
  Video is hosted from Digit Alb SuperSport[/QUOTE]


 4. #4
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,520

  Pėr: Shqiperi-Izrael, atmosfere festive ne Elbasan | ABC News Albania

  Respekte per cunat! Fitore e merituar.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •