Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,141
  Faleminderit
  148
  104 falenderime n 92 postime

  Masakra n Vlor, kapet autori i dyshuar

  Emri: B969B009-9758-486B-86C6-CE78737FC51B_cx0_cy38_cw0_w408_r1_s.jpg

Shikime: 217

Madhsia: 10.9 KB

  Pas gati 12 or krkimesh, policia njoftoi se kishte br t mundur, mngjesin e sotm, arrestimin e 24-vjearit Ridvan Zykaj, autor i dyshuar, i vrasjes dje pasdite n fshatin Resulaj t Selenics n Vlor, t tet personave, antar t nj familjeje, kushrinj t tij. Policia bri t ditur gjithashtu se ka gjetur dhe armn, nj kallashnikov, me t ciln dyshohet t jet kryer krimi.

  Pr kapjen e tij u angazhuan forca t shumta policie, jo vetm nga komisariati i Vlors por dhe nga kryeqyteti prfshir njsit speciale. Ato rrethuan t gjith zonn prreth, duke mos i ln shum hapsira pr tu fshehur apo larguar, t riut.

  Nga hetimet e deritanishme dhe gjat marrjes n pyetje t 24-vjearit rezulton se ai e ka kryer vrasjen pasi kushrinjt e tij e kan akuzuar pr vjedhje. Megjithat olicia ka njoftuar se ajo po heton dhe mbi pista t tjera. T gjitha viktimat i prkasin familjs s xhaxhait t babait t 24 vjearit. Prve 75 vjearit, Demir Zyka, e vrar mbeti dhe bashkshortja, dy djemt e familjes, Azemi dhe Besimi s bashku me bashkshortet e tyre, si dhe dy fmijt e Besimit, Ledioni, 9 vje dhe Sara 17 vje./zeriiamerikes.com
  Silence is golden.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,141
  Faleminderit
  148
  104 falenderime n 92 postime

  Pr: Masakra n Vlor, kapet autori i dyshuar

  Aty ku themi se do kemi nje vere te qete, do dale dikush te trazoje ujrat. Te marshin shpirtin se skam ca te shtoj tjeter me vuajten qe ke krijuar..
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •