Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Freestyler Maska e auiu
  Anėtarėsuar
  04-09-2004
  Vendndodhja
  Korce
  Postime
  182

  Taksat per bizneset online?

  Pershendetje!
  Doja te pyesja se si eshte legjislacioni ne Shqiperi per bizneset qe funksionojne vetem online.
  Psh nqs ngre nje dyqan qe ben shitje online, cfare detyrimesh lindin per te paguar ne shtet?
  Faleminderit

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-09-2019
  Postime
  6

  Pėr: Taksat per bizneset online?

  Nėse do tė regjistroheni si person fizik nė mos gaboj duhet tė paguash taksėn nė burim nėse e ke ndėrtesėn ku ushtron aktivitetin me qera, siguracionet, taksė pastrimi dhe infrastrukture. Por informacion mė tė saktė do tė sugjeroja tė pyesje mė mirė te tatimet ose te Fosi.al
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ErvinSh : 18-10-2019 mė 03:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •