Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 158 prej 158
 1. #141
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Pamjet pr megaoperacionin Vol Vo 4, ku u goditn 4 grupe kriminale


  News24 Albania
  Published on Oct 22, 2018
  Copyrighted by News24 Albania

  Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e megaoperacioit Volvo 4, ku arrestuan 27 persona t prfshir n aktivitete kriminale. N video sht edhe laboratori i drogs n Has, ku shihet qart nj valixhe me heroin, e cila ishte e paketuar dhe e gatshme pr t dal n treg. Nj pjes e arrestimeve jan kryer gjat nats n lokale apo banesa, ndrsa pjesa tjetr gjat dits.


 2. #142
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Report TV - 10-vjeari vret me thik vllain n Fier, familjart: Po qeronin peshk kur u grindn


  Report TV
  Publicerades den 24 okt. 2018
  FIER - Nj ngjarje e rnd ka ndodhur n Fier mngjesin e sotm. Nj grindje mes dy vllezrve t mitur ka prfunduar n tragjedi n fshatin Baltz.

  Ka qen nj 10-vjear, K.V, i cili ka goditur me thik vllain e tij Gj.V, 13-vje. Pr pasoj ky i fundit ka humbur jetn n spitalin e Fierit. Ai u transportuar me urgjenc nga familjart e tij, por nuk mundi t mbijetoj pr shkak t plagve t marra n organet jetike.

  Ngjarja ka tronditur mbar opinionin publik. Report Tv ka msuar nga dshmia e familjarve n polici se dy vllezrit e mitur ishin konfliktuar me njri-tjetrin n ambientet e shtepis dhe n sherr e sipr 10-vjeari K.V, ka marr nj thik dhe ka goditur me t vllain e tij, duke i marr edhe jetn tragjikisht.

  Xhaxhai i vllezrve: Po qeronin peshk kur u grindn, prindrit ishin n pun kur e morn vesh
  N nj prononcim pr Report Tv, xhaxhai i dy vllezrve tha se fmijt ishin duke qeruar peshk kur u grindn. Ai tha dy vllezrit ishin vetm n shtpi kur u konfliktuan, ndrsa prindrit e tyre ishin n pun kur e morn vesh lajmin tragjik.

  Jan fmij. U goditn me njri-tjetrin. Di q jan grindur dhe m pas jan goditur. Ka qen duke qeruar peshk, jo mbaje ti, pse nuk e mban ti, pastroje ti... Nuk kishin pr t ngrn, ishin edhe pa drita n shtpi. Prindrit ishin n pun ktu afr, i njoftuan dhe erdhn. Nuk dinin gj se far ndodhi ktu n shtpi. Nuk kishte njeri q ta ndihmonte nipin, se edhe mund t shptonte. At t voglin e mori policia.

  Isa Veizi, xhaxhai i vllezrve

 3. #143
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Banda e Shijakut/ Si polici i anti-drogs dekonspironte hetimet e kolegve

  Report TV
  Published on Oct 23, 2018
  Nga prgjimet e bands s Shijakut, prokuroria ka zbuluar edhe disa bashkpuntor t tyre n radht e organeve t rendit. Nj ndr ta ka qen edhe oficeri i policis Bledar Koi, i cili kishte lidhje me nj nga eksponentt e grupit t Shijakut, Hajri Seferin. Bleda Koi punonte n Fier n sektorin kundr narkotikve, pra ai e kishte pr detyr t ndiqte trafikun e dorgs dhe n t kundrt qe br pal me ta.

  Nga hetimet rezulton se shtetasi Bledar Koi, me detyr punonjs policie n Drejtorin Vendore t Policis Fier n Sektorin Kundr Narkotikve ka ndihmuar antart e grupit criminal dhe konkretisht nprmjet shtetasit Hajri Seferi duke shfrytzuar t dhnat dhe pozicionin e tij t puns shkruhet n dokumentin e akuzs ndaj oficerit t policis. M pas prokurria ka zbardhur nj nga bisedat midis Koit e Seferit q tregon lidhjet e tyre.
  Category
  News & Politics

 4. #144
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Report TV - Komandoja Bilo tregon nga arratia kujt ia mori pistoletn, tentativa pr vetdorzim
  Report TV
  Published on Oct 24, 2018
  Marviol Bilo, komandoja q dyshohet se ka qlluar pr vdekje Fabiol Gaxhan dhe ka plagosur rnd Elion Haton dhe Ervis Martinaj, ka shum gjasa q t vetdorzohet n policin e Tirans.

  Shqiptarja.com mson se nga Bilo nga arratia ka kontraktuar nj avokat dhe sht pikrisht ky person q po negocion me prokurorin, pr t realizuar vetdorzimin e komandos, q shkaktoi masakrn n zonn e bllokut n Tiran.

  N disa memo, t drguara n prokurori nga avokati i Bilos, pretendohet se Marviol Bilo ditn e ngjarjes nuk ka pasur asnj arm me vete, por pistoletn pretendohet se ja ka marr Redi Popeskut, i cili e dispononte me leje nga organet e Policis.


 5. #145
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Kapet banda e Shijakut. T arrestuarit kan lidhje me heroinn n Has - Top Channel Albania
  2018
  Shijaku dhe 11 qytete t tjera ishin gjat fundjavs epiqendra e operacionit t policis q shkatrroi nj nga grupet kriminale m t fuqishme n vend.


 6. #146
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  SHKODR, SEKUESTROHEN 80 KG DROG, 6 T ARRESTUAR

  Star Plus Tv
  Published on Oct 24, 2018
  STAR PLUS TV SHKODR - LAJMI I FUNDIT N KOHE REALE JU VJEN ME ANE T NJ NJOFTIMI AUTOMATIK: SHKARKO TANI PROGRAMIN STAR PLUS TV N:

  APPSTORE: https://goo.gl/9YyF8E
  GOOGLE PLAY: https://goo.gl/JgKm4t
  -
  Ose na vizitoni ne: www.starplus-tv.com


 7. #147
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Lufta mes bandave me 300 t vrar n Berat”, kryepolici: Po shyrtojm hapjen e dosjeve

  Report TV
  Published on Oct 24, 2018
  Dosjet e ngjarjeve t vitit 1997 q tronditn qytetin e Beratit do shkunden nga pluhuri i harress dhe do t rihapen pr t’u hetuar.

  Premtimi sht br nga Drejtori i Policis s Beratit, Artjon Duka gjat nj aktiviteti q synon forcimin e bashkpunimit mes policis dhe organeve t tjera t pushtetit vendor q u mbajt kt t mrkur n qytet.

  Lufta mes bands s Altin Dardhes dhe Burhanve tmerroi qytetin e Beratit n vitin 1997, teksa gjat ktyre viteve t errta n Berat u vran rreth 300 persona, disa prej t cilv u ekzekutuan edhe jasht vendit.

  N vitet 1997-1998 ve atentateve dhe vrasjeve makabre nuk kan munguar edhe sulmet e armatosura ndaj komisariatit t policis Beratit.

  Drejtori i Policis Beratit u shpreh se kto dosje po studiohen pr synimin pr t rihapur hetimet. Drejtori i Policis s Beratit ftoi qyteart t jn m bashkpunues m Policin e Shtetit pr t paranduar ngjarjet kriminale.


 8. #148
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Ora News - Arrestohet n Spanj Enver Bajri, kreu i grupit kriminal "Bajri" q vepronte n Shkodr

  Ora News Lajme
  Published on Oct 27, 2018
  Subscribe n Ora News ktu http://bit.ly/1s5j7UT
  Enver Bajri, i dyshuar si drejtuesi i grupit kriminal Bajri n Shkodr q ishte aktiv kryesisht n zonn e Shkodrs sht arrestuar n Spanj.

  Lajmi bhet i ditur nga policia e shtetit e cila informon se Enver Bajri u ndalua rreth ors 11:30 minuta t dits s shtun (27 tetor) n San Huan, Alicante, Spanj.

  "Policia e Shtetit ishte n gjurmim t tij, duke prdorur metoda speciale t hetimit dhe n bashkpunim me agjencit e huaja ligj zbatuese, arritn t konkretizonin krkimin me arrestimin e tij. Bajrit n momentin e ndalimit iu gjet nj arm pistolet, q e mbante pa leje dhe rreth 9 mij euro", (ne foto) informoi policia e shtetit.

  Ai sht i dnuar edhe n Itali me 6.6 vite burg pr veprat penale t Organizim i emigracionit t paligjshm, Shfrytzim prostitucioni dhe Falsifikim.

  Grupi kriminal "Bajri" u godit n shtator nga Policia e Shtetit n nj operacion t gjer.

  M 22 shtator u arrestuan

  1. Behar Brajoviq (Bajri) arrestuar n Roterdam, Holand;

  2. Samet Halluni, i arrestuar n Roterdam, Holand;

  3. Ilir Rustemi, i arrestuar n ndrhyrjen e dats 6 shtator n Shkodr;

  4. Emrah Plaku, i arrestuar n ndrhyrjen e dats 6 shtator n Shkodr;

  5. Astmer Bilali, i arrestuar n ndrhyrjen e dats 6 shtator n Shkodr;

  6. Armir Grimaj, arrestuar n Shkodr;

  7. Safet Rustemi (Bajri), i arrestuar n Tiran;

  8. Fabiol Rexhepi, i arrestuar n Shkodr;

  9. Ismet Idrizi, i arrestuar n Shkodr;

  10.Denis Brajoviq, i arrestuar n Tiran;

  11. Klaudio Hoxhalliu, i arrestuar n Tiran.

  Dy ne kerkim

  Mes 2 personave n krkim ishte dhe Enver Bajri.

  Akuzat mbi grupin kriminal- Akuzat ndaj antarve t ktij grupi kriminal jan: "Vrasje me dashje e mbetur n tentativ", n bashkpunim, "Vrasje me dashje", e kryer n bashkpunim, "Prodhim dhe mbajtje pa leje t armve dhe municioneve luftarake", "Organizim i llotarive t palejuara", "Pastrim i produkteve t veprs penale" t kryer n bashkpunim, "Shtrngim me an t kanosjes ose dhuns pr dhnie t pasuris", kryer n bashkpunim, "Prkrahje e autorit t krimit", 'Moskallzim krimi", "Prodhim e shitje e lndve narkotike", vepra penale kto t kryer n kuadr t grupit t strukturuar kriminal.

  Gjithashtu "Ky grup sht i dyshuar dhe po hetohet intensivisht pr disa nga ngjarjet e fundit t ndodhura n Shkodr. Grupi "Bajri", n bashkpunim edhe me grupe t tjera kriminale, brenda dhe jasht Shqipris, dyshohet se trafikonin lnd t forta narkotike n shtete europiane dhe m pas parat e prfituara nga ky aktivitet investoheshin brenda vendit


 9. #149
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  "Bandat e Shkodrs" - Mbi 20 viktima nga prplasja mes fiseve Bajri dhe Lici - Top Story


  Top Channel Albania
  Publikuar 1 nov. 2018
  Top Story – Nj emision politiko-investigativ q transmetohet do t Mrkur, n Top Channel – 31.10.2018
  Prplasja kriminale mes familjeve m t mdha t Shkodrs, mes tyre fisi Lici dhe Bajri, ishte dokumentari i Top Storyt, ku nprmjet inskenimeve dhe rrfimeve ekskluzive, u pasqyruan disa nga vrasjet m makabre t ktij qyteti.
  Pjes e konfliktit t bandave, ishte edhe zhdukja e Gzim Hysajt dhe nipit t tij, Agron Mollaj, n muajin gusht t ktij viti. Familjart e Hysajt, rrfyen ekskluvizisht se rrmbimi ka ndodhur n lagjen Dobra, aty ku ka influencn e madhe, fisi Bajri.
  Gjithashtu pjes e dokumentarit ishin edhe intervistat me qytetart e Shkodrs, t cilt prej kohsh jetojn mes friks.


 10. #150
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  ideo-Ekskluzive n Repolitix/ E gjith dinamika, si ndodhi vrasja n ish-bllok brenda 2 minutash

  Report TV
  Published on Nov 7, 2018
  Mbrmjen e sotme n emisionin Repolitix n Report Tv shfaqet pr her t par videoja ekskluzive e vrasjes q ndodhi n ish-bllok m 4 tetor t ktij viti. N kt video shfaqen protagonistt e sherrit t armatosur q ndodhi n lokal Monopol n ish-bllok dhe q prfundoi me vrasjen e Fabiol Gaxhs dhe plagosjen e Ervis Martinajt, dhe Eljon Hats. Mbrmjen e sotme n emisionin Repolitix n Report Tv do t shfaqet pr her t par videoja ekskluzive e vrasjes q ndodhi n ish-bllok m 4 tetor t ktij viti. N kt video shfaqen protagonistt e sherrit t armatosur q ndodhi n lokal Monopol n ish-bllok dhe q prfundoi me vrasjen e Fabiol Gaxhs dhe plagosjen e Ervis Martinajt, dhe Eljon Hats. 11. #151
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Durrs, njolla gjaku dhe xhama t thyer/ Report TV n vendin ku u vra miku i Shullazit

  Report TV
  Nov 7, 2018
  REPORT TV solli pamje nga vendi i ngjarjes, ku u ekzekutua mbrm n Durrs Edison Harizaj dhe u plagos shoku i tij. Report Tv ka rindrtuar edhe njher skemn si u realizua vrasja n lagjen nr.13 n unazn e plazhit t qytetit bregdetar.

  Autort kan pasur informacion t sakt mbi lvizjen e autorve, ndrsa kan qen n kundravajtje, prball duke qlluar me breshri kallashnikovi makinn tip Audi ku po udhtonin Harizaj dhe shoku i Genci Caci.E ndrsa makina e viktims sht larguar nga grupi hetimor, n vendin e ngjarjes duken njollat e gjakut dhe xhamat e thyer nga breshria e plumbave t kallashnikovit.

  Vraja mafioze ka qen e planifikuar mir, pasi pas ekzekutimit autort jan larguar n drejtim t Shn Vlashit duke djegur makinn te varrezat.

 12. #152
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Nga vrasja e gjyqtarit Konomi, te rrmbimi i Xhaferrit, profili i viktims nga atentati n Durrs
  Report TV
  7, 2018
  Report Tv zbardh detaje t reja pr viktimn mbrm n Durrs. Edison Harizaj u ekzekutua me disa plumba kallashnikovi, ndrsa ishte i prfshir n disa ngjarje kriminale n vend dhe i njohur si miku i Shullazit.

  Ai njihej si Edison Faqedjeguri, pasi n mosh t vogl kishte psuar nj djegie n faqe, ndrsa ka qen i dnuar m par pr vrasje. Emri i tij sht i lidhur edhe me zhdukjen e Albano Xhaferrit n Vlor, por edhe ngjarje t tjera kriminale.

  Harizaj dyshohej se vinte gjoba n Vlor, merrej me trafik droge dhe vendosje eksplozivi. Gjithashtu Edison Harizaj njihej si ndr personat m t rrezikshm ne Vlor dhe si i fort i ktij qyteti.

  Burime te Report Tv bjn me dije se Edison Harizaj sht hetuar edhe pr vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi n Vlor, por nuk u gjetn prova.

  Deri tani jan ngritur pika t shumta kontrolli pr t arrestuar autort, por nuk ka asnj t ndaluar.

 13. #153
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  VIDEO/ Vrasja n Selenic, zbulohen pamjet, ja si u prangos autori
  09/11/2018
  Policia e Vlors, ka dhn detajet pr ngjarjen e sotme n Kot, duke zbardhur dinamikn e vrasjes s kreut t Njsis Administrative.

  Sipas Policis, ngjarja ka ndodhur rreth ors 14:55, n hyrje t nj lokali n fshatin Kot, ku, dyshohet se shtetasi Admir Delaj ka qlluar me arm gjahu shtetasin Fatmir Hodo, 64 vje, banues n fshatin Gumenic, i cili ka humbur jetn.

  Forcat e Policis u vun n ndjekje t autorit ku pas afro nj or ndjekje, u b e mundur kapja e tij, n dalje t baness n fshatin Gumenic ku kishte mbyllur mjetin dhe po tentonte t largohej.

  Nga hetimet paraprake t kryera dyshohet se ngjarja ka ndodhur nga nj konflikt i astit, pasi dy shtetasit e msiprm kan konsumuar pije alkoolike bashk disa minuta para se t ndodhte ngjarja.

  Grupi hetimor ka sekuestruar n cilsin e provs materiale armn e krimit, si dhe automjetin me t cilin u largua nga vendi i ngjarjes.

  Njoftimi i Policis s Vlors

  N fshatin Kot, rreth ors 14:55, n hyrje t nj lokali, dyshohet se shtetasi Admir Delaj ka qlluar me arm gjahu shtetasin F. H., 64 vje, banues n fshatin Gumenic, i cili ka humbur jetn.

  Policia e Vlors dhe e Selenics, me t marr njoftim pr ngjarjen, kan shkuar menjher n vendngjarje ku kan identifikuar autorin e ngjarjes shtetasin Admir Delaj i cili pas vrasjes ishte larguar menjher me automjetin e tij.

  Forcat e Policis u vun n ndjekje t autorit ku pas afro nj or ndjekje, u b e mundur kapja e tij, n dalje t baness n fshatin Gumenic ku kishte mbyllur mjetin dhe po tentonte t largohej.

  Nga hetimet paraprake t kryera dyshohet se ngjarja ka ndodhur nga nj konflikt i astit, pasi dy shtetasit e msiprm kan konsumuar pije alkoolike bashk disa minuta para se t ndodhte ngjarja.

  Grupi hetimor ka sekuestruar n cilsin e provs materiale armn e krimit (arm gjahu "ifte"), si dhe automjetin me t cilin u largua nga vendi i ngjarjes (Fuoristrad Benz ML).

  Gjithashtu nga kontrolli i ushtruar n banes sht gjetur dhe sekuestruar edhe nj arm tjetr gjahu tip "ifte" e cila nuk ka lidhje me ngjarjen, por rezulton pa lejen prkatse.

  Grupi hetimor i kryesuar nga Prokurori po vijon punn pr zbardhjen e plot t rrethanave t ngjarjes.

  Materialet n ngarkim t shtetasit Admir Delaj, n prfundim t veprimeve t para hetimore do ti kalojn Prokuroris s Rrethit Gjyqsor Vlor pr veprime t mtejshme pr veprn penale "Vrasje me dashje".

  https://www.syri.net/kronike/208674/...rangos-autori/

 14. #154
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Report Tv-Dokumenti 239 faqe, prokurort nxjerrin misteret e telefonit t Ervis Martinajt

  Report TV
  Nov 10, 2018
  Tre prokurort q po hetojn vrasjen n lokalin ''Monopol'' n ish Bllok t ndodhur 4 tetor, apelojn vendimin e gjyqtarit t Tirans Artan Gjermeni i cili ka caktuar datn 4 dhjetor 2018, si afatin e fundit q Ervis Martinaj duhet t qndroj n qelit e paraburgimit 302 n rast se prokuroria nuk dorzon prova t reja. Report TV ka par nj kopje t ankimit n apel, ku krkohet masa e arrestit n burg pa afat pr Martinaj. Treshja e prokurorve Kreshnik Ajazi, Artan Lulaj dhe Anisa Qilimi kan dorzuar krkesn e apelimit, duke krkuar ndryshimin e vendimit t dhn nga gjyqtari Gjermeni, q caktonte masn arrest me burg 30 ditor pr Martinaj.

  Argumenti m i fort q prokurort kan n dor pr kt apel, sht ajo far sht gjetur brenda telefonit t Ervis Martinit, nj celular I-Phone X t gjetur mbylur me passord por q sht hapur n koh rekord nga eskpertet izraetik pas krkess pr t vepruar pr llogarin e prokuroris shqiptare. Prokurort pikrisht pr kt celular thon se jan evidentuar t dhna t plota m rndsi pr faktet objekt hetimi. Sipas prokuroris n procesverbalin e sekuestrimit pasqyrohet saktsisht fakti q aparati telefonik i sekuestruar t hetuarit Ervis Martinaj n ambientet e spitalit t traums sht pikrisht ai me IMEI qe perfundon me numera ''587''.

 15. #155
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Vrasje mafioze n Shkodr, ekzekutohet Fatos Ferracaku - News, Lajme - Vizion Plus

  Vizion Plus TV
  14 nov. 2018
  http://www.vizionplus.tv
  https://facebook.com/VizionPlusTV
  https://twitter.com/VizionPlusTV
  Vrasje e tipit mafioz ne mes te dites ne lagjen “Rus” te Shkodres.
  Raportohet se nj person ka gjetur vdekjen ndrsa nj tjeter ka mbetur I plagosur.
  Persona t maskuar dhe me motor kan vrar shtetasin Fatos Ferracaku.

  Objektivi i atentatit, nje tregtar i vogel peshku, eshte qelluar me automatik ne koke.Ai u plagos rende dhe me pas humbi jeten ne spital.Nderkohe i plagosur ne kete atentat ka mbetur shtetasi F.Mehaj.

 16. #156
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  T zhdukurit nga droga e Vlors", - Vrasje me eki dhe ekzekutime n mes t detit - Top Story
  Top Channel Albania
  29 nov. 2018
  Top Story Nj emision politiko-investigativ q transmetohet do t Mrkur, n Top Channel 28.11.2018 - Emisioni i plot.
  Top Story nprmjet intervistave ekskluzive dhe dokumentave zyrtare, rrfen fatin e t zhdukurve nga droga n qytetin e Vlors.
  Top Story dokumenton numrin dhe rastet e t zhdukurve n Vlor q nga viti 2015, pjesa m e madhe e t cilve, jan t implikuar n trafikun e lndve narkotike.
  Nprmjet dshmive ekskluzive, Top Story dshmon se si u kryen rrmbimet n mes t qytetit, ngjarje kto q kan tronditur Vlorn, por q nuk kan pasur vmendjen e duhur nga autoritetet ligjzbatuese pr zbardhjen e rrethanave t ngjarjeve.
  N dshmit ekskluzive rrfehet implikimi i drejtuesve t lart t shtetit, si dhe pagesat q jan kryer pr skafistt q kan marr prsipr trafikimin e lndve narkotike n Itali.
  Prtej shifrave marramendse, dhe prfitimeve q kan patur drejtuesit e grupeve kriminale, Top Story dokumenton se viktimat e ktij rrjeti, jan n mshir t fatit dhe n kushtet ekstreme t varfris.


 17. #157
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Dshmi tronditse: Kujtimi shtyu t parn gruan pastaj u hodh vet!

  News24 Albania
  30 nov. 2018
  Copyrighted by News24 Albania
  Detaje tronditse vijn nga ngjarja e rnd q ndodhi mngjesin e sotm n qytetin e Beratit, ku nj ift t moshuarish u hodhn nga kati i gjasht.

  E gjith ngjarja sht par nga banort e zons.

  Pam q plaku e shtyu gruan dhe pak sekonda m von u hodh dhe vet. Kjo ka qen dshmia tronditse e nj prej dshmitarve t ngjarjes s rnd.

  Banort e zons rrfejn se e gjith skena ndodhi n pak sekonda. Duke iu referuar burimeve policore, msohet se Kujtim dhe Kze Agalliu, kishin pak muaj q ishin transferuar nga fshati Qereshnik n qytetin e Beratit, n nj pallat t ri n zonn e quajtur Pjeshkore, n lagjen 30 Vjetori.
  Po ashtu msohet se burri vuante nga probleme t shndetit mendor, ndrsa merrte edhe mjekime, ndrkoh q gruaja e tij, Kzja, ishte operuar dy her pr shkak t nj smundje t rnd. Po ashtu, uniformat blu bjn t ditur se ngjarja n fjal ka qen e planifikuar nga ifti, pasi ata nuk donin q t jetonin n qytet, por n fshatin e tyre, shkruan B.

  Por duke qen se fmijt e tyre, 3 djemt dhe vajza jetonin jasht shtetit, iftit iu kishin bler nj apartament dhe i kishin transferuar n Berat. Ndonse burr e grua jetonin vetm, ata kishin edhe nj shrbyese, e cila ju vinte n ndihm.

 18. #158
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,341
  Faleminderit
  35
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  antn e mbushur me mina e heroin, si u kap 52-vjeari n Lezh  Balkanweb Com
  Publicerades den 15 dec. 2018
  Katr mina me telekomand si dhe rreth 130 gram lnd narkotike e fort Heroin jan sekuestruar si pjes e operacionit " Trotyl".
  Si rezultat i ktij operacioni, u arrestua n flagranc shtetasi : - A.N. 52 vje, banues n Elbasan ( i dnuar m par ).

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •