Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-03-2018
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  S mund te perfitoje dokumenta qendrimi femija me prindr shqipetare lindur ne France.

  S mund te perfitoje dokumenta qendrimi nje femije i lindur ne france me prindr shqipetare .
  Dmth femija ka lindur ne France prej 1 vit .prinderit jan azil krkues por nuk e kane prfituar azilin . Ka ndonje menyr nepermjet femijes se lindur ne france te bejne dokumenta

 2. #2
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime n 388 postime

  Pr: S mund te perfitoje dokumenta qendrimi femija me prindr shqipetare lindur ne France.

  Pershendetje Florian.

  Un jetoj ne France dhe kam Kohe ktu . Per fat Te keq femia Edhe nese Eshte i lind ktu nuk i jep asnje possibilit prindit nese prinderit nuk jan njohur azilante.
  Femia nese prinderit nuk kan marre nenshtetesin deri ne moshen 18 nuk i njihet nenshtetesia ama nese ke letra pa shkak nuk Te perzen njeri nga Franca. Nese s’fiton Te drejten e azilantit politique ke menyra Te tjera mund Ti drejtohesh atij ekonomik.
  Kur prinderit Marrin nenshtetesin femijes i njihet automatikisht.

  Bonne courage et bonne chance !
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-03-2018
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: S mund te perfitoje dokumenta qendrimi femija me prindr shqipetare lindur ne France.

  Pershendetje Lulke shum flm per pergjigjen .po ekonomik ku krkohet ne perfekture

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •